اخبار ارز دیجیتال

ریپل در برابر SEC: وکیل برتر انتقاد قاضی از جهت گیری آژانس را برجسته می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، مشاهدات مهمی را که قاضی آنالیسا تورس در پرونده ریپل انجام داده بود، برجسته کرد.

آلدروتیتمرکز بر انتقاد قاضی تورس یک نکته کلیدی را برجسته می کند: استفاده SEC از آزمون Howey برای دارایی های رمزنگاری شده.

قاضی تورس در یکی از احکام خود در مورد پرونده ریپل اظهار داشت که SEC از هدف اصلی آزمون هاوی بسیار دور شده است. به گفته آلدروتی، قاضی تورس اذعان کرد که کاربرد گسترده آزمون SEC برای دارایی‌های رمزنگاری شده با شرایطی که مروجین در مورد یک سرمایه‌گذاری مشخص به سرمایه‌گذاران وعده‌های مستقیم می‌دهند، سازگار نیست.

Ripple CLO این مشاهدات مهم را در حالی انجام داد که در مورد آخرین تصمیم Coinbase فکر می کرد.

قاضی ناحیه ایالات متحده، کاترین پولک فایلا، هفته گذشته حکم داد که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه Coinbase می تواند به جلو برود و یک پیروزی جزئی را به صرافی ارز دیجیتال ارائه دهد.

آلدروتی با استناد به بخشی از این تصمیم، به این نتیجه رسید که چهار تعریف متفاوت گیج کننده از آنچه که یک «اکوسیستم» رمزنگاری را تشکیل می دهد، وجود دارد. او توضیح می دهد: طبق گفته SEC، زمانی که یک توکن خریداری می شود، نشان دهنده سرمایه گذاری در یک “اکوسیستم” بی شکل است، صرف نظر از اینکه چرا، چگونه یا کجا به دست آمده است.

این واقعیت مشاهدات قاضی تورس را در Ripple v. SEC مطرح کرد. به گفته آلدروتی، تورس «به کل سوابق شواهد نگاه کرد و متوجه شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار بسیار از هاوی دور شده است، جایی که یک مروج تعهد مشخصی را مستقیماً به سرمایه گذاران داده است». تلاش کنید.”

در ۲۶ مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست خود را برای تسکین داد و حکم نهایی، یادداشتی در حمایت از این حرکت، و حکم “پیشنهادی” در مورد ریپل ارائه کرد. در ادامه، تاریخ‌های اصلی برای تماشای مناقشه Ripple-SEC 22 آوریل و ۶ مه ۲۰۲۴ خواهد بود، زمانی که ریپل در مورد ۲ میلیارد دلاری که به دنبال جریمه است، به SEC پاسخ خواهد داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا