اخبار ارز دیجیتال

Ripple VP هیجان زده زیرا غول ژاپنی آماده استفاده از XRP Ledger برای NFT می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نمایشگاه جهانی بعدی ۲۰۲۵ در اوزاکا وعده می دهد که ویترینی از نوآوری و فناوری باشد و XRP Ledger قرار است در آن شرکت کند.

Emi Yoshikawa، معاون ریپل، ابراز هیجان کرد که غول مالی ژاپنی SBI Group از XRP Ledger برای برش NFT بازدیدکنندگان برای این رویداد استفاده خواهد کرد. این حرکت نقطه عطف مهمی برای ریپل و استفاده گسترده تر از فناوری بلاک چین است.

یوشیکاوا، معاون استراتژی و عملیات شرکت ریپل، جزئیات این نقطه عطف تاریخی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. معاون ریپل در مقاله‌ای نوشت که NFT‌های رسمی (“MYUAKU-N”) که بر روی XRP Ledger ضرب شده است، در نمایشگاه جهانی ۲۰۲۵ که در اوزاکا، ژاپن از آوریل تا اکتبر ۲۰۲۵ برگزار می‌شود، بین میلیون‌ها بازدیدکننده توزیع خواهد شد. چهچهچه.

یوشیکاوا جزئیات بیشتری در مورد فرآیند دریافت NFT به اشتراک می‌گذارد: “شما می‌توانید با بازدید از نمایشگاه و انجام وظایف NFT دریافت کنید. می‌توانید NFT‌های اضافی را با استفاده از برنامه پرداخت‌های موبایلی Expo دریافت کنید. می‌توانید NFT‌های خود را برش دهید.”

تصمیم گروه SBI برای استفاده از XRP Ledger برای برش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) همچنان استراتژیک است و توجه جامعه XRP را به خود جلب کرده است.

اعتباردهنده XRPL dUNL Vet ابراز خوشحالی کرد که SBI در نظر دارد برای اولین بار از XRP Ledger در یک رویداد بزرگ مانند EXPO 2025 در ژاپن با صدور NFT بازدیدکنندگان استفاده کند.

او اضافه می‌کند که با تخمینی ۲۸ میلیون شرکت‌کننده، این می‌تواند دید NFT‌های XRPL و توانایی عملکردهای NFT را برای خدمت به اهداف دنیای واقعی افزایش دهد. از ویژگی‌های بومی NFT‌های XLS-20 استفاده می‌شود، مانند تنظیم پرچم‌های غیرقابل انتقال و بیان اینکه نمی‌توان آنها را مجدداً فروخت و منحصربه‌فرد بودن آنها را افزایش می‌دهد.

یوشیکاوا پاسخ مثبت داد و اظهار داشت که اقدام SBI Group برای استفاده از XRP Ledger برای ضرابخانه های NFT “بزرگ” است.

طبق داده‌های Bithomp، از زمان راه‌اندازی استاندارد XLS-20، ۶۵۰۸۶۵۹ NFT ساخته شده است که از این تعداد ۵۹۵۴۰۱۷ و در مجموع ۶۵۷۷ صادرکننده وجود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا