🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل v. SEC: وکیل رمزارز تصمیم مهمی را در مرحله حل تعیین می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با تشدید نبرد حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، جامعه کریپتو منتظر خلاصه پاسخ SEC است که امروز، ۶ می ۲۰۲۴ ارسال خواهد شد. انتظار می رود این برنامه در مرحله حل پرونده مهم باشد. .

در ۲۲ آوریل، ریپل اعتراض خود را به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبنی بر جریمه نزدیک به ۲ میلیارد دلاری در این پرونده ارائه کرد.

ریپل در پرونده خود گفت: «دادگاه باید درخواست‌های SEC برای معافیت قضایی، خسارات و منافع پیش داوری را رد کند و مجازات مدنی حداکثر ۱۰ میلیون دلاری را اعمال کند.

SEC از دادگاه درخواست کرد که Ripple را به پرداخت ۱.۹۵ میلیارد دلار محکوم کند که شامل ۸۷۶ میلیون دلار خسارت، ۱۹۸ میلیون دلار سود قبل از قضاوت و ۸۷۶ میلیون دلار جریمه است.

تحلیلگران حقوقی از نزدیک رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار را در حین تهیه گزارش پاسخ خود دنبال می کنند. پاسخ SEC احتمالاً بر تقویت استدلال های خود برای راه حل هایی که به دنبال آن است متمرکز خواهد شد.

با توجه به این بیل مورگانیک وکیل و علاقه‌مند به XRP گفت: در حالی که مبلغی که Ripple به پرداخت آن دستور داده شده است قابل توجه است، به نظر می‌رسد تصمیم در مورد درخواست SEC برای حکم دستوری مهم‌تر باشد.

“من واقعا مشتاقانه منتظر هستم که SEC در پاسخ خود در مورد ادعای ریپل مبنی بر اینکه دستور دائمی نباید اعطا شود یا در صورت اعطا باید محدود شود، چه خواهد گفت. آیا SEC واقعاً در تلاش است تا به طور دائم فروش ریپل به مشتریان ODL را متوقف کند؟ مورگان نوشت.

مورگان افزود: «از نظر من، حکم دستور مهم‌تر از مبلغی است که ریپل باید بپردازد.

جامعه کریپتو از نزدیک نتیجه مرحله تسویه حساب در پرونده ریپل را زیر نظر دارد. تصمیم علیه ریپل می‌تواند اثرات منفی داشته باشد، اما یک نتیجه مثبت برای ریپل می‌تواند احساسات مثبت را در بازار کریپتو تقویت کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا