اخبار ارز دیجیتال

ریپل با Travelex شریک می شود تا خدمات پرداخت رمزنگاری سازمانی را در برزیل راه اندازی کند

عرضه سریع و ارزان خدمات تسویه نقدینگی برحسب تقاضا توسط ریپل، نیاز کسب و کارها را برای ۳ تا ۵ روز صبر برای تسویه تراکنش های پرهزینه برون مرزی از بین می برد.

توکن XRP ریپل برای تسهیل تراکنش های سریع و مقرون به صرفه برون مرزی در برزیل پس از راه اندازی نقدینگی درخواستی RippleNet (ODL) با شرکت فارکس Travelex استفاده خواهد شد.

شبکه پرداخت دیجیتال ریپل اعلام کرد در ۱۸ آگوست، شرکت ارز خارجی Travelex فاش کرد که از ODL RippleNet برای تسهیل پرداخت‌های مرزی بین مشاغل با استفاده از توکن XRP ریپل استفاده خواهد کرد. این بانک همچنین گفت که Travelex Bank اولین بانکی است که توسط بانک مرکزی برزیل برای رسیدگی به ارز خارجی مورد تایید قرار گرفته است.

دیگر شرکت‌های آمریکای لاتین مانند Banco Rendimento، Remessa Online، Frente Corretora و Banco Topazio در حال حاضر از خدمات RippleNet استفاده می‌کنند، اما با تایید بانک مرکزی برزیل، این اولین بار است که یک بانک آمریکای لاتین از ODL استفاده می‌کند. بله، می‌گوید: موج دار شدن.

Travelex در ابتدا این پرداخت‌های فرامرزی را بین برزیل و مکزیک فعال می‌کند و روش‌های پرداخت بیشتری را در منطقه باز می‌کند و موارد استفاده بیشتری را متناسب با نیازهای مشاغل ارائه می‌دهد.

این خبر در حالی منتشر می شود که دولت برزیل اولین “قانون بیت کوین” را در آوریل ۲۰۲۲ تصویب کرد.

برزیل همچنین در حال عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است. اما این تصمیم بحث‌برانگیز بوده است و فابیو آرائوجو، اقتصاددان، می‌گوید CBDC می‌تواند «اجرای بانک‌ها را متوقف کند و محدودیت‌های دیگری را برای دسترسی شهروندان به پول اعمال کند.» من اینجا هستم.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، گفت که برزیل برای ODL مناسب خواهد بود زیرا این کشور چارچوب نظارتی دوستدار رمزنگاری را اتخاذ کرده و علاقه سازمانی به راه‌حل‌های دارایی دیجیتال را افزایش داده است.

برزیل با توجه به اهمیت آن به عنوان یک لنگر برای تجارت در آمریکای لاتین، گشودگی آن به ارزهای دیجیتال و ابتکارات سراسری آن برای تقویت نوآوری فین‌تک، بازار مهمی برای ریپل است. زیرا شرکت‌ها از ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین برای حل مشتریان خود استقبال می‌کنند. نقاط درد.”

مربوط: بزرگترین بانک دیجیتال آمریکای لاتین ۱٪ را به BTC برای ارائه خدمات سرمایه گذاری رمزنگاری اختصاص می دهد.

گارلینگ هاوس اضافه کرد که با بیش از ۷۸۰ میلیارد دلار پرداخت سالانه به برزیل، استفاده Travelex از خدمات ODL، پرداخت های برون مرزی را بسیار کارآمدتر می کند.

“از روز اول، ما بر ایجاد راه حلی متمرکز شده ایم که سودمندی واقعی را ارائه می دهد. ما با شرکای مبتکر مانند Travelex Bank کار می کنیم تا وجوه را به طور موثرتری برای مشتریان خود در سراسر برزیل جابه جا کنیم. من خوشحالم که می توانم کمک کنم.”نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا