🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple رسماً با Major New Partnership وارد محبوب ترین صنعت کریپتو می شود

ریپل یک شراکت استراتژیک با Archax، صرافی دارایی دیجیتال تنظیم شده در بریتانیا، برای گسترش عملکرد بلاک چین خود اعلام کرد. این همکاری بر روی نشانه گذاری دارایی های دنیای واقعی (RWAs) متمرکز خواهد شد و برنامه هایی برای آوردن سرمایه قابل توجه به XRP Ledger (XRPL) در سال آینده خواهد داشت.

با فعال کردن مؤسسات مالی برای توکن کردن RWA ها، Archax از زیرساخت XRPL برای افزایش کارایی و دسترسی به بازار این دارایی ها استفاده می کند. انتظار می رود این ابتکار پذیرش دارایی های دیجیتال در بازارهای مالی سنتی را تسریع کند.

مرتبط با

این همکاری در نشست XRPL در آمستردام اعلام شد.

XRP Ledger به دلیل قابلیت اطمینان، کارایی عملیاتی و ویژگی هایی که به طور خاص برای امور مالی غیرمتمرکز در سطح سازمانی طراحی شده است، انتخاب شد. XRPL با بیش از یک دهه عملیات ایمن، پردازش میلیاردها تراکنش و پشتیبانی از میلیون ها کیف پول، بستر کاملی را برای مؤسساتی که فناوری بلاک چین را اتخاذ می کنند، فراهم می کند.

چرا RWA خواهد آمد؟

دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) اصطلاحی است که به بازاری برای دارایی‌های «دنیای واقعی» اشاره دارد که در قالب توکن‌ها بر روی بلاک چین منتشر می‌شوند. با RWA، هر دارایی، از املاک و مستغلات گرفته تا اوراق قرضه دولتی، می‌تواند در قالب توکن‌هایی ارائه شود که می‌توانند آزادانه در بازارهای ارزهای دیجیتال معامله شوند.

به نظر می رسد که توکن سازی به زودی همه انواع دارایی های سرمایه گذاری را در بر می گیرد. حتی اوراق بهادار سنتی را می توان به صورت توکن بدون بوروکراسی غیر ضروری یا محدودیت های جغرافیایی خریداری کرد.

مرتبط با

به گفته CoinGecko، سرمایه تمام پروژه های مرتبط با RWA ها از اکتبر ۲۰۲۳ بیش از ۱۱ برابر افزایش یافته است و در حال حاضر ۸.۳۶ میلیارد دلار است. تعجبی ندارد که علاقه به RWA ها در حال افزایش است: BCG پیش بینی می کند که بازار دارایی های توکن شده به ۱۶ تریلیون دلار افزایش یابد. با این حال، خطرات را نباید فراموش کرد: هرچه مقررات کمتری وجود داشته باشد، خطرات بیشتر می شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا