اخبار ارز دیجیتال

ریپل در دانشگاه ایالتی مورگان سرمایه گذاری می کند

طبق اعلامیه روز سه شنبه، دانشگاه ایالتی مورگان مستقر در بالتیمور یک کمک مالی ۱.۰۵ میلیون دلاری از ریپل دریافت کرد. اعلامیه.

این سرمایه گذاری همچنین به توسعه مرکز ملی فین تک دانشگاه کمک خواهد کرد. به طور خاص، بودجه ریپل برای حمایت از پروژه های تحقیقاتی متمرکز بر پل زدن بلاک چین با فناوری های پیشرفته مانند یادگیری ماشین و هوش مصنوعی استفاده خواهد شد.

این مرکز به دانشجویان اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتال، بلاک چین، سیستم های پرداخت و غیره را مطالعه کنند. این به عنوان مرکزی برای تحقیقات بلاک چین ظاهر شده است و به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های خود را در این زمینه ها تقویت کنند.

به گفته علی امداد، مدیر مؤسس این مرکز، آخرین سرمایه گذاری ریپل، MSU را قادر می سازد تا «در خط مقدم» «انقلاب فین تک» در حال انجام باشد.

ریپل برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۹ با MSU همکاری کرد و قول داد که برنامه های آموزشی و تحقیقاتی مبتنی بر رمزنگاری را به عنوان بخشی از ابتکار تحقیقات طولانی مدت دانشگاه بلاک چین (UBRI) به دانشگاه مستقر در بالتیمور بیاورد.

برنامه UBRI توسط ریپل در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و هدف آن تسریع تحقیقات دانشگاهی متمرکز بر نوآوری بلاک چین با همکاری برخی از دانشگاه های پیشرو در سراسر جهان بود. در ابتدا با ۱۷ موسسه آموزشی برجسته از جمله دانشگاه استنفورد و دانشگاه کره همکاری داشت.

طی چند سال گذشته، ریپل برنامه UBRI خود را به طور قابل توجهی گسترش داده است. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayسال گذشته او در چندین دانشگاه اروپایی از جمله کالج ترینیتی دوبلین در ایرلند پذیرفته شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا