🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم حقوقی ریپل با استیناف SEC علیه تصمیم XRP مخالف است

وکلای دادگستری استدلال کردند که دلایل SEC برای استیناف مبتنی بر «نارضایتی» از حکم دادگاه ژوئیه است که نشان می‌دهد توکن XRP به سختی به عنوان یک امنیت واجد شرایط است.

وکلایی که وکالت ریپل در دعوی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را بر عهده دارند، پیشنهاد کرده‌اند که تنظیم‌کننده‌ها شرایط لازم برای درخواست تجدیدنظر را برآورده نکرده‌اند.

تیم حقوقی ریپل در اسنادی که در ۱ سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد، گفت که دلیل اصلی درخواست تجدیدنظر SEC تصمیم قاضی است که توکن XRP واجد شرایط برای فروش نیست. از این تصمیم “ناراضی” بود. به سرمایه گذاران فردی وکلای دادگستری گفتند که “شرایط استثنایی لازم برای تجدیدنظر موقت” در این پرونده وجود ندارد و از قاضی خواستند هرگونه درخواست تجدیدنظر یا توقف را رد کند.

ریپل گفت: «حتی پس از اینکه تک تک متهمان در نامه‌های پیش از دادخواست به عدم اقدام خود اعتراف کردند، SEC حتی تلاشی برای برآورده کردن معیارهای اقامت نکرد.» متهمان جداگانه در مخالفت با خواسته‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده‌اند و ریپل به این مخالفت می‌پیوندد.

این یادداشت در ۱ سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک بایگانی شد.منبع: ناظر دادگاه

در ماه آگوست، کمیته اقدام به درخواست تجدیدنظر کرد و از حکم دادگاه ژوئیه که در آن قاضی آنالیسا تورس حکم داد که XRP یک امنیت تحت دستورالعمل های SEC نیست، اقدام کرد. در آن زمان، کمیسیون بورس و اوراق بهادار استدلال کرد که «دلایل قابل توجهی برای اختلاف نظر» در مورد قانون مورد بحث دارد.

SEC در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل، مدیرعامل برد گارلینگ هاوس، و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن شکایت کرد که باعث شد بسیاری از صرافی ها توکن XRP را برای جلوگیری از درگیری قانونی احتمالی بفروشند. خواستار حذف از فهرست شدند. پس از حکم تورس، بسیاری از همان شرکت‌ها گفتند که یا توکن‌های خود را مجددا فهرست خواهند کرد یا در آینده این کار را انجام خواهند داد.

مایه تاسف است که بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال ایالات متحده باید به مراحل قانونی متوسل شوند تا ثابت کنند که این SEC خارج از کنترل خود است و به طور مداوم از نظر حقایق و قانون اشتباه می کند. گفت ارسال شده توسط Garlinghouse در ۲۹ آگوست.

مربوط: SEC در مقابل ریپل: وکلا از SEC کنار می‌روند، هر دو گروه وکلای جدید اضافه می‌کنند

SEC تعدادی از شرکت های ارزهای دیجیتال را به دلیل نقض اوراق بهادار در سال ۲۰۲۳ مورد هدف قرار داده است، از جمله Binance و Coinbase. در ۲۹ آگوست، مدیر دارایی Grayscale پس از درخواست تجدیدنظر که دستور بررسی درخواست آن برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) را صادر کرد، در دادگاه برنده شد.

یک دعوای مدنی بین SEC و ریپل در جریان است. تورس پیشنهاد داد که این پرونده از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ شروع به محاکمه هیئت منصفه کند.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا