🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن XRP می گوید که آگهی های شغلی ریپل به احتمال IPO اشاره می کند

نقش ها و مسئولیت های فهرست شده توسط نامزدهای بالقوه اغلب معیارهای مربوط به الزامات شرکتی است که در نظر گرفتن IPO در نظر گرفته می شود.

شرکت فین‌تک ریپل در ۱۶ اکتبر یک آگهی شغلی جدید برای نقش “مدیر ارشد ارتباطات سهامداران” در چندین مکان در ایالات متحده و خارج از کشور اعلام کرد. این آگهی کاری باعث شد که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال آن را به عنوان یک اشاره رسمی در مورد برنامه های شرکت برای عمومی شدن برچسب گذاری کنند.

آگهی استخدام بیان می کند که این نقش مستلزم ارتباط مستقیم با سهامداران است، مفهومی که معمولاً با شرکت های سهامی عام مرتبط است. نامزد منتخب مسئول توسعه و اجرای استراتژی‌های مدیریت ارتباطات و روابط برای «سرمایه‌گذاران موجود و بالقوه، سهامداران فعلی و تحلیلگران مالی» خواهد بود، که نقشی مرتبط با شرکت‌هایی که به دنبال عرضه عمومی هستند.

شرح شغل بر نیاز نامزدها برای ایجاد برنامه‌های استراتژیک مناسب برای موقعیت‌هایی مانند “M&A، سرمایه‌گذاری‌ها، رویدادهای نقدینگی و سایر لحظات پر تاثیر” تاکید می‌کند.

نقش مدیر ارتباطات سهامداران ارشد شامل ایجاد مطالب متمرکز بر سرمایه گذار مانند “ارائه ها، برگه های اطلاعاتی، مطالعات موردی و تجزیه و تحلیل” است. این اسناد در خدمت اطلاع رسانی و آموزش سرمایه گذاران بالقوه در مورد چشم انداز و عملکرد یک شرکت است و بخشی ضروری از فرآیند آماده سازی عرضه اولیه عمومی (IPO) است. مسئولیت های این سمت همچنین شامل نگهداری بانک اطلاعاتی سهامداران و مدیریت ارتباطات روزانه از جمله به روز رسانی های فصلی است.

مربوط: واکنش شرکت‌های ارز دیجیتال به اقدامات اجرایی قانون‌گذاران ایالات متحده چگونه است؟

بسیاری از حامیان XRP و جامعه پشتیبانی ریپل در X (توئیتر سابق) از این لیست شغلی به عنوان اشاره ای احتمالی به یک IPO احتمالی یاد کرده اند. برخی از مدیران ارشد این شرکت نیز به احتمال عمومی شدن ریپل اشاره کرده اند، اما درباره زمان آن چیزی نگفته اند.

این شرکت پرداخت متمرکز بر ارزهای دیجیتال اخیراً به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد صدور توکن رمزنگاری XRP در کانون توجه قرار گرفته است. ریپل در اوایل ژوئیه یک پیروزی بزرگ را در یک دادخواست به دست آورد و حکم داد که XRP هنگام فروخته شدن در مبادلات دارایی دیجیتال یک امنیت نیست.

مدیران ارشد ریپل معتقدند که بخش عمده ای از تجارت انتقال پول آن خارج از ایالات متحده است، حتی اگر دعوای SEC فرصت های تجاری زیادی را برای این شرکت در ایالات متحده هزینه کرده است.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در حال تشدید سرکوب جرایم مرتبط با ارز مجازی هستند


نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا