اخبار ارز دیجیتال

Ripple EVM Sidechain به روز رسانی قابل توجهی دریافت کرد

ریپل یک اتحاد استراتژیک با Peersyst ایجاد کرده است تا از قابلیت های زنجیره جانبی XRP Ledger (XRPL) EVM پشتیبانی کند. این همکاری بر روی استفاده از evmOS، یک پشته فناوری مدولار ارائه شده توسط Evmos، برای بهبود و پیشرفت زنجیره جانبی در حال توسعه تمرکز دارد.

هدف Ripple با ترکیب evmOS، القای سازگاری EVM و بهبود گزینه‌های سفارشی‌سازی روی پلتفرم است. EvmOS که بر روی Cosmos SDK ساخته شده است، دسترسی به چندین زنجیره را از طریق پروتکل ارتباط بین بلاک چین فراهم می کند. این ادغام زنجیره جانبی XRPL EVM را با هنجارهای صنعت همسو می کند و اتصال آن را در اکوسیستم گسترده تر گسترش می دهد.

EvmOS مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و ماژول‌ها را ارائه می‌کند که به‌طور خاص برای اجرای EVM در پلتفرم Cosmos SDK طراحی شده‌اند. هدف زنجیره جانبی XRPL EVM بهره مندی از قابلیت همکاری یکپارچه با شبکه های مختلف بلاک چین، تسهیل انتقال یکپارچه دارایی ها و جریان اطلاعات است.

علاوه بر این، معرفی EvmOS Outposts، قابلیت همکاری زنجیره جانبی XRPL EVM را غنی تر خواهد کرد. این پایگاه‌ها به‌عنوان دروازه‌هایی عمل می‌کنند که شبکه‌های مختلف بلاک چین را به هم متصل می‌کنند و با ساده‌سازی عملکردهای پیچیده، تعاملات کاربر را ساده می‌کنند.

به لطف ادغام XRPL در اکوسیستم زنجیره ای، کاربران به شبکه ای دسترسی پیدا می کنند که بیش از ۹۰ زنجیره به هم پیوسته را در بر می گیرد، بنابراین تطبیق پذیری و کاربردهای بالقوه پلت فرم را تقویت می کند.

از آنجایی که Ripple و Peersyst برای بهره‌برداری از evmOS برای زنجیره جانبی XRPL EVM همکاری می‌کنند، جامعه XRP مشتاقانه منتظر تأثیر امیدوارکننده این مشارکت بر روی پروژه ارز دیجیتال ترجیحی خود است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا