🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO ارتش XRP را با توییت رمزگذاری شده غافلگیر می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل دارایی هایی را در XRPL و Ethereum ایجاد می کند
  • آیا استیبل کوین آینده ریپل می تواند USDT را شکست دهد؟

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple (معروف به “JoelKatz” در X) توییت مرموز دیگری را منتشر کرد که توجه جامعه XRP را به خود جلب کرد.

او این بار عکسی از لوگویی که پشت ویترین فروشگاه گذاشته شده منتشر کرد. لوگوی این شرکت عبارت “Sunscream” را روی خود دارد. جامعه XRP به سرعت به توییت شوارتز پاسخ داد و ارتباط خود را با کلمه “فریاد” به اشتراک گذاشت.

با این حال، بسیاری این توییت را نادیده گرفتند و شروع به پرسیدن سوالاتی در مورد قیمت XRP و استیبل کوین آینده ریپل در نظرات کردند.

شوارتز به انتشار پست های مرموز مکرر در پلتفرم X معروف است و این پست ها توجه زیادی را به خود جلب می کند.

ریپل دارایی هایی را در XRPL و Ethereum ایجاد می کند

در اوایل این هفته، ریپل با اعلام برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک استیبل کوین تمام عیار متصل به دلار آمریکا، جامعه ارزهای دیجیتال را منفجر کرد.

بیانیه مطبوعاتی ریپل بیان می‌کند که دارایی جدید نه تنها توسط سپرده‌های دلار آمریکا، بلکه سایر معادل‌های نقدی نیز به طور کامل پشتیبانی می‌شود. این وجوه توسط یک شرکت حسابداری که به طور خاص برای این کار تعیین شده است حسابرسی می شود. ریپل تأییدیه ها را ماهانه منتشر می کند.

در حال حاضر، ارزش بازار استیبل کوین ۱۵۰ میلیارد دلار است و انتظار می رود در چهار سال آینده به بیش از ۲.۸ تریلیون دلار افزایش یابد. ریپل با استفاده از تجربه گسترده خود در ایجاد راه حل های مالی برای موسسات مالی مختلف جهانی، می خواهد به بازار کمک کند تا این تقاضای روزافزون را برآورده کند و استیبل کوین خود را راه اندازی کند.

استیبل کوین بر روی پلتفرم بلاک چین XRP Ledger و Ethereum اجرا می شود و هدف آن گسترش به دیگر بلاک چین ها و برنامه های کاربردی DeFi در آینده خواهد بود.

براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، اظهار داشت که این یک حرکت بسیار طبیعی برای ریپل است که یک پل دیجیتالی بین سیستم مالی سنتی و دنیای جدید ارزهای دیجیتال و بلاک چین ایجاد کند.

آیا استیبل کوین آینده ریپل می تواند USDT را شکست دهد؟

گابور گورباکس، مشاور VanEck و Tether اخیراً گفته است که او معتقد است که استیبل کوین تتر، USDT، «پادشاه» بالاتر از سایر استیبل کوین‌های موجود در بازار است.

گورباچ خاطرنشان کرد که اگرچه او آماده افزایش رقابت است، اما تنها تتر دارای “اصول و تاریخچه درست” است، در حالی که USDT دارای نقدینگی بالا، “تمرکز جغرافیایی مناسب”، طراحی عالی، و تیمی است که می تواند از موارد استفاده واقعی در تقاضا پشتیبانی کند. . توسط بازار جهانی

قرباچ اعتراف کرد که این خبر فوق الذکر او را ترغیب به اظهار نظر کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا