اخبار ارز دیجیتال

CTO ریپل برای بررسی XRP به Vitalik Buterin بازگشت

دیوید شوارتز استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در اکوسیستم اتریوم و بیت کوین را با چیزی شبیه به سهامداران eBay مقایسه می کند و معتقد است که این موجودیت را ایمن تر می کند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، تحقیقات ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در مورد XRP را بسیار مهربانانه نپذیرفته است. آلت کوین ها، به استثنای پول نقد (BCH).

بوترین، در پاسخ نقل قولی به یک توییت، از واکنش جامعه اتریوم علیه مقرراتی که اتریوم را بر دیگر ارزهای رمزنگاری قانونی اولویت می‌دهند، تمجید کرد. یکی از دیوید هافمن به بوترین پاسخ داد و گفت که برایش مهم نیست که XRP محدود شود.

بوترین ادعا کرد که وقتی در ضربات XRP شرکت کرد، حق خود را برای محافظت از دست داد و “سعی کرد ما را به دلیل اینکه تحت کنترل چین هستیم، زیر اتوبوس بیندازد.” مدیر ارشد فناوری ریپل، خود دیوید شوارتز، سپس به بحث پیوست.

اشاره بوترین به دفاع ریپل در نبرد حقوقی جاری علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود. آنها استدلال کردند که XRP نباید به دلیل شباهت های ماهیت بین اتریوم و بیت کوین به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شود و دو ارز دیجیتال برتر را نام بردند: تحت سلطه چینی ها ریپل در حال مبارزه با یک دعوی امنیتی از SEC به دلیل فروش و صدور غیرمجاز توکن های XRP است.

شوارتز ادعای قبلی ریپل مبنی بر امنیت ETH و BTC را تکرار کرد و ماینرها را در اکوسیستمی مشابه با سهامداران eBay مقایسه کرد. او گفت:

من فکر می کنم کاملاً منصفانه است که ماینرها در سیستم های PoW را به سهامداران شرکت تشبیه کنیم.

شوارتز توییت را با سوالی از بوترین به پایان رساند و پرسید که آیا بحث امنیتی باید توسط دولت حل شود یا بازار.

وضعیت امنیتی اتریوم در طول مراحل قانونی در حال انجام به موضوع داغ تبدیل شد. ریپل ادعا کرد که SEC تعصب آشکاری علیه آنها داشته و از اتریوم حمایت می کند. ۲۰۲۱ در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۸، براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple ادعا کرد که SEC به اتریوم کمک کرد تا XRP را به عنوان دومین رمزارز پیشی بگیرد.

مرتبط: کیمیاگری و اینفورا دسترسی به تورنادو را مسدود می‌کنند، ویتالیک بوترین به بحث می‌پیوندد

چشم انداز امنیتی ارزهای دیجیتال به دلیل فقدان دستورالعمل های نظارتی مدت ها مورد بحث بوده است. در حالی که اکثر رگولاتورها در سراسر جهان بیت کوین را به عنوان یک دارایی در نظر می گیرند، پیش از استخراج و عرضه اولیه سکه (ICO) هنوز در مورد وضعیت اتریوم بحث برانگیز است.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا