🚨 اخبار ارز دیجیتال

CTO ریپل سکوت در مورد دستگیری بیت کوین OG راجر ور را شکست

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، سکوت خود را در مورد دستگیری اخیر راجر ور، مدافع بیت کوین کش در اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی و کلاهبرداری پستی شکست. در یک بیانیه صریح، او بینش هایی را در مورد مواجهه اخیر خود با یک “Bitcoin OG” به اشتراک گذاشت و در مورد شخصیت ور و انگیزه های درک شده پشت اعمال او بحث کرد.

شوارتز خاطرات ور را یادآوری کرد و او را به عنوان یکی از “خوب ترین و صمیمی ترین افرادی” که تا به حال ملاقات کرده بود توصیف کرد و اعمال خود را به اعتقاد صادقانه اش به قوانین اخلاقی اش نسبت داد. اما او اذعان کرد که دیدگاه‌های متفاوتی در مورد تأثیر ور وجود دارد و خاطرنشان کرد که در حالی که برخی او را یک نیروی مثبت می‌دانند، دیگران او را متفاوت می‌بینند.

معمار XRPL به این احتمال اشاره کرد که خروج ور از ایالات متحده ممکن است به دلیل تمایل به حفظ یکپارچگی اخلاقی خود در میان مسائل مربوط به مالیات باشد.

شوارتز در رابطه با اتهامات علیه ور اظهار داشت که این اتهامات ممکن است ناشی از اختلافات ایدئولوژیک باشد، که بازتاب احساساتی است که ور در گذشته به خاطر عقایدش مورد هدف قرار گرفته است. او به طور خاص به حمایت ور از ریپل از روزهای ابتدایی آن اشاره کرد و اشاره کرد که این ممکن است به مشکلات اولیه شرکت با دولت ایالات متحده کمک کرده باشد.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی وزارت دادگستری ایالات متحده فاش شد، Ver، که معمولاً به عنوان “Bitcoin Jesus” شناخته می شود، اخیراً در اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی و کلاهبرداری از طریق نامه دستگیر شد. در کیفرخواست ادعا شده است که ور آگاهانه درگیر طرحی برای کلاهبرداری از وزارت خزانه داری ایالات متحده شده است که باعث شده است سرویس درآمد داخلی حداقل ۴۸ میلیون دلار از دست بدهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا