اخبار ارز دیجیتال

مشاور ریپل: SEC Shakedown باعث می‌شود مشتریان کیف‌های خود را نگه دارند

این واکنش در حالی رخ می دهد که آزمایشگاه های ریپل و سایر منتقدان معتقدند که SEC در اجرای فضای کریپتو از حد خود فراتر رفته است.

استو آلدروتی، مشاور عمومی آزمایشگاه ریپل، نظر اخیر رئیس کمیسیون امنیت و مبادلات، گری جنسلر را رد کرده است، مبنی بر اینکه لرزش بازار کریپتو تنظیم کننده از مصرف کنندگان محافظت می کند. من ادعا کردم که نه.

آردروتی در یک مقاله نظری در ۲۸ اوت در وال استریت ژورنال (WSJ) با عنوان «SEC می‌خواهد پلیس رمزنگاری آمریکا باشد» گفت که SEC بر شفاف‌سازی مقررات ارزهای دیجیتال تمرکز خواهد کرد.

او مثالی از “تزلزل” اخیر SEC از BlockFi ارائه کرد. این امر باعث “افزایش” شرکت و “ناراحتی” دو شرکت مشابه دیگر شد.

مصرف کنندگان محافظت نشدند و با کیسه های خود رها شدند.»

این مقاله پاسخی است به مقاله Gensler در ۱۹ اوت، «SEC با ارزهای رمزنگاری شده مانند هر بازار سرمایه دیگری رفتار می‌کند» که همچنین در WSJ منتشر شد و خواستار سرکوب‌های نظارتی بر صنعت کریپتو بود.

با این حال، وکلای ریپل استدلال می کنند که SEC شفافیت کافی در مورد تنظیم ارزهای دیجیتال ارائه نکرده است، در عوض آنها را به عنوان «پلیس ضرب و شتم» رمزارزها اعلام کرده است.

او ادعا می‌کند که رئیس در حال «کنار گذاشتن رگولاتورهای دیگر» و «به پیش راندن» فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن که از تنظیم‌کننده‌ها می‌خواهد با مقررات ارزهای دیجیتال همکاری کنند.

فرمان اجرایی مورد اشاره آقای آردروتی «تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال» است که در ۹ مارس ۲۰۲۲ امضا شد، جایی که SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در حال کار بر روی چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال هستند. ضمانت هماهنگی و همکاری در جهت استقرار. .

با این حال، آلدتوری گفت که SEC از دستور اجرایی تبعیت نکرده یا «روشن‌سازی مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال» را ارائه نکرده است، در عوض «سرزمین خود را به هزینه بیش از ۴۰ میلیون آمریکایی در اقتصاد کریپتو پرتاب کرده است».

جنسلر در این مقاله گفت که قانون امنیت فدرال ایالات متحده برای حمایت از سرمایه گذاران طراحی شده است و “بازار ارزهای دیجیتال با سایر بازارهای سرمایه متفاوت است، صرفاً به این دلیل که آنها از فناوری های متفاوتی استفاده می کنند.” دلیلی برای رفتار متفاوت با آن وجود ندارد.

مربوط: SEC 9 توکن را به عنوان اوراق بهادار در موارد معاملات داخلی با “تاثیر گسترده” فهرست می کند – CFTC

با این حال، بسیاری از منتقدان با این موضوع مخالف بودند، به طوری که Roslyn Layton، نویسنده فوربس، در مقاله‌ای در تاریخ ۲۸ اوت نوشت که تصمیم SEC برای دو برابر کردن کارکنان واحد سایبری و ارزهای دیجیتال خود و اجرای SEC نشان می‌دهد که «نظارت از طریق «رویکرد» است. دلیل مخالفت

در اوایل این ماه، جان دیتون، دادستان ایالات متحده، یک ادعای ناپسند ارائه کرد مبنی بر اینکه Gensler و SEC عمداً ارزهای رمزنگاری شده را هدف قرار داده اند و فراتر از آنچه در حال حاضر برای تنظیم آنها ممکن است، عمل کرده اند.

درک اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار دارای صلاحیت محدودی بر صنعت ارزهای دیجیتال است، به یک متخصص قانون اساسی نیاز نیست.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا