اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple پیش بینی بازار قابل توجهی انجام داد، در اینجا به این دلیل است که ۱۰ آوریل تاریخ مهمی برای بازارهای کریپتو و بیت کوین است. افزایش چشمگیر SHIB: خلاصه اخبار رمزنگاری شده توسط U.Today

U.Today یک مرور کلی از رویدادهای رمزنگاری روز گذشته به همراه سه خبر مهم ارائه می دهد.

مدیر عامل Ripple پیش بینی بازار قابل توجهی را انجام می دهد

براد گارلینگ هاوس، رئیس غول فین‌تک ریپل مستقر در سانفرانسیسکو، طبق گزارش اخیر CNBC. در انتظار ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال امسال از ۵ تریلیون دلار فراتر خواهد رفت. او اظهار داشت که نسبت به وضعیت فعلی صنعت “بسیار خوشبین” است. در میان عوامل کلیدی که به طور بالقوه می‌توانند بر مسیر بازار کریپتو تأثیر بگذارند، گارلینگهاوس شرایط مالی خرد مساعد، از جمله ظهور صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) و رویداد آینده نصف کردن بیت‌کوین را فهرست کرد. به گفته رئیس ریپل، این اولین بار است که “پول نهادی واقعی” به این صنعت کشیده می شود. قبلاU.Today گزارش می دهد که Garlinghouse با اشتیاق از تصویب SEC از ETF های بیت کوین لحظه ای استقبال کرد و ادعا کرد که اهمیت این نقطه عطف را نمی توان اغراق کرد و این یک کاتالیزور دیگر برای پذیرش سازمانی خواهد بود.

۱۰ آوریل یک تاریخ حیاتی برای بازارهای کریپتو و بیت کوین است: در اینجا دلیل آن است

در حالی که توجه همه در حال حاضر معطوف به نصف شدن بیت کوین است که در این ماه اتفاق می افتد، تاریخ های دیگری در ماه آوریل وجود دارد که به همان اندازه، اگر نه بیشتر، شایسته توجه هستند. فردا ۱۰ آوریل، ایالات متحده آمریکا آماده شدن برای اعلام شاخص قیمت مصرف کننده ماه مارس (CPI)؛ این شاخص تورم را اندازه گیری می کند و می تواند بر تصمیمات نرخ بهره فدرال رزرو تاثیر بگذارد. روز بعد، ۱۱ آوریل، ایالات متحده صورتجلسه جلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC) در ماه مارس را منتشر خواهد کرد و احتمال زیادی وجود دارد که نرخ بهره در ماه می ثابت بماند. طبیعتاً چنین حرکت قابل توجهی برای اقتصاد ایالات متحده تقریباً همیشه بر عملکرد دارایی های دیجیتال به ویژه بیت کوین تأثیر می گذارد. زمانی که نرخ های بهره بدون تغییر باقی می ماند، اقتصاد به طور کلی آنقدر باثبات در نظر گرفته می شود که برای کاهش تورم نیازی به نرخ های بهره بالاتر نداشته باشد. نرخ بهره ثابت برای بیت کوین و دارایی های دیجیتال را می توان «خوب» در نظر گرفت. اگر اخبار در ۱۰ و ۱۱ آوریل نشان دهد که اقتصاد ایالات متحده عملکرد قوی دارد، بیت کوین می تواند شاهد افزایش باشد زیرا سرمایه گذاران بیشتری به دنبال قرار گرفتن در معرض خطر اضافی هستند.

SHIB یک متحد جدی را با ۹۱ میلیون سکه سوزانده شده توسط نهنگ مرموز می سوزاند

بر اساس داده های ارائه شده توسط Shibburn، دیروز۹۸,۰۴۵,۰۳۵ توکن SHIB به کیف پول های بی پایان ارسال شد که میزان سوخت کلی روزانه را ۳۰۴.۹۸ درصد افزایش داد. این مقدار عظیم SHIB در ۱۰ تراکنش جابه‌جا شد. با این حال، اکثر SHIB مورد بحث در فرآیندی با ۹۱,۱۰۲,۵۹۶ SHIB سوزانده شد. این نهنگ توسط یک نهنگ رمزنگاری مرموز ساخته شد که هم شیبرن و هم اترسکن قادر به شناسایی آن نبودند. در مورد سوختگی های هفتگی، ردیاب سوختگی SHIB اخیرا گزارش داده است که میزان سوختگی ۸۲.۶۶ درصد افزایش یافته است. به طور کلی، در طول هفت روز گذشته جامعه شیبا اینو موفق شده است ۳۳۰،۳۳۵،۵۹۲ SHIB را نابود کند. با این حال، علیرغم سوختن های مداوم، کل عرضه SHIB عملاً بدون تغییر باقی می ماند و ۵۸۹,۵۳۴,۰۸۶,۴۹۱,۲۴۲ SHIB mem سکه را تشکیل می دهد. طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با افت ۳.۷۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۰۰۰۰۲۷۵ دلار تغییر می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا