🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ریپل به دلیل مقاله “شرم آور” به Coindesk حمله کرد

روز پنجشنبه، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل هدف گرفت درباره مقاله اخیر او در مورد رسانه ارزهای دیجیتال Coindesk، که ورود این شرکت به بازار شلوغ استیبل کوین را به عنوان یک حرکت ناامیدکننده به تصویر می‌کشد.

Garlinghouse استدلال می کند که مقاله منفی برای صنعت “خجالت آور” بود. گارلینگ‌هاوس در پستی در شبکه اجتماعی X اضافه کرد: «شیطان‌های کودکانه که زیر یک برند قابل اعتماد پیشرو صنعت کریپتو پنهان شده‌اند.

در این مقاله، دانیل کوهن، معاون سردبیر مجله Consensus، می نویسد که ریپل با آخرین اعلام استیبل کوین خود، مرگ توکن جنجالی XRP را اعلام کرده است.

کوهن پیشنهاد کرد که شرکت در حال مبارزه ممکن است به دنبال منبع درآمد جدیدی باشد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل خواسته است که بیش از ۲ میلیارد دلار جریمه و جریمه بپردازد، با این استدلال که چنین جریمه بزرگی برای صنعت گسترده تر بازدارنده خواهد بود.

در این مقاله همچنین اشاره شد که راه‌حل نقدشوندگی بر اساس تقاضای ریپل نتوانسته است با موسسات مالی “مشروع” که ممکن است نسبت به نوسانات XRP محتاط باشند، جذابیت قابل توجهی کسب کند. او می افزاید که مشارکت این شرکت با Santander و MoneyGram در نهایت شکست خورد. علاوه بر این، هیچ داده ای وجود ندارد که نشان دهد مشتریان RippleNet چقدر از XRP برای نقدینگی فرامرزی استفاده می کنند.

ارتش XRP پاسخ می دهد

به طور طبیعی، طرفداران جامعه XRP از مقاله ای که ریپل را به عنوان یک شرکت در حال مبارزه نشان می داد، خشمگین شدند. آنها به سرعت به این نکته اشاره کردند که مؤسسات بزرگی مانند امریکن اکسپرس هنوز هم جزو شرکای مالی ریپ هستند.

علاوه بر این، XRP یکی از برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار باقی مانده است. در حالی که در حال حاضر تنها بخش کوچکی از ارزش اتریوم را به خود اختصاص می دهد، هنوز هم قانع کننده است که استدلال کنیم که ارز دیجیتال مرتبط با ریپل در حال کاهش اهمیت است.

آرتور کیرجاکولوف، یکی از بنیانگذاران XPmarket.com، می گوید: “ریپل هنوز در حال حرکت به جلو است، مسیرها و فرصت های جدید را پیدا می کند. مهم این نیست که آیا آنها دچار تلو تلو خوردن می شوند یا خیر، بلکه این است که چگونه به حرکت رو به جلو ادامه می دهند.” نوشت X در شبکه های اجتماعی


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا