🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ریپل از “پیروزی بزرگ” در کالیفرنیا خوشحال شد

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، استقبال حکم اخیر در دعوی حقوقی اوراق بهادار مدنی علیه این شرکت یک “برد بزرگ” تلقی شد.

روز پنجشنبه، قاضی فیلیس همیلتون، که ریاست دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شمال کالیفرنیا را بر عهده دارد، اجازه داد این پرونده به محاکمه برود. یک ادعای قانون ایالتی با تمرکز بر اظهاراتی که Garlinghouse در مورد XRP در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷ بیان کرد، اکنون مجاز به محاکمه شده است.

با این حال، قاضی همیلتون چهار ادعای مربوط به عدم موفقیت ریپل در ثبت توکن بحث‌برانگیز XRP را به عنوان یک امنیت رد کرد.

گارلینگ هاوس استدلال می کند که تصمیم دادگاه نیویورک به نوعی با تصمیم اخیر در کالیفرنیا رد نشده است.

این پس از آن صورت گرفت که وکیل فرد ریسپولی ادعا کرد که توکن XRP می تواند به عنوان یک امنیت در ایالت طلایی شناخته شود.

مرتبط با

گارلینگ هاوس بر “اظهارات گمراه کننده” خود می ایستد

گارلینگ هاوس در پرداختن به ادعایی که باید به دادگاه ارائه شود، آن را به عنوان تلاشی از سوی “ترول ها” برای به دست آوردن صدها میلیون دلار در توافقات دسته جمعی با سیستم حقوقی ایالات متحده مورد انتقاد قرار داد.

در طی مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷، گارلینگ هاوس در مورد موقعیت “طولانی” خود در مورد توکن XRP، که به ریپل گره خورده است، صحبت کرد.

شاکی برادلی سوستاک استدلال می کند که بیانیه صعودی گمراه کننده بود زیرا رئیس Ripple میلیون ها XRP را در صرافی های مختلف در آن سال فروخت.

در مصاحبه دیگری، گارلینگ هاوس همچنین اظهار داشت که ریپل «مقدار هنگفتی از تقاضا» را برای توکن به ارمغان خواهد آورد زیرا یک «مشکل تریلیون دلاری» را حل می کند. علاوه بر این، گفته می‌شود که ریپل هنگام پاسخ دادن به سؤالات خریداران توکن با یک آژانس بازاریابی همکاری می‌کرد.

گارلینگ هاوس اظهار داشت که همچنان بر «اظهارات گمراه‌کننده» خود می‌ایستد و مشتاقانه منتظر شفاف‌سازی این اظهارات در جلسه آتی است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا