🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل ریپل: تحولات کریپتو جادویی هستند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در مصاحبه اخیر با CNBC، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، اشتیاق و خوش بینی خود را در مورد وضعیت فعلی صنعت ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و مارکو سانتوری، مدیر ارشد حقوقی کراکن، در اپیزود اخیر CNBC Crypto World در مورد مقررات کریپتو در Consensus 2024 بحث کردند.

وقتی از گارلینگ هاوس درباره آخرین تحولات در صنعت ارزهای دیجیتال پرسیده شد، با هیجانی قابل لمس پاسخ داد: «زمان جادویی برای زنده ماندن است.» گارلینگ هاوس در توییتی دوباره این بیانیه را تایید کرد.

اظهارات مدیر عامل Ripple در زمانی بیان می شود که پذیرش جریان اصلی صنعت در حال افزایش است، نوآوری ها در فناوری بلاک چین و علاقه سازمانی در حال افزایش است. ETF های نقطه ای اتریوم در ماه می در ایالات متحده تایید شدند

علاقه سازمانی به ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است زیرا مؤسسات و شرکت های مالی بزرگ دارایی های رمزنگاری شده را در عملیات خود ادغام می کنند. این روند به عنوان اعتبار پتانسیل بلندمدت ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین در نظر گرفته می شود.

مرتبط با

ریپل در خط مقدم استفاده از فناوری بلاک چین برای برنامه های کاربردی دنیای واقعی، به ویژه در زمینه پرداخت های برون مرزی قرار دارد. در طول هفته، Ripple چشم انداز DeFi و نقشه راه سازمانی خود را در XRP Ledger اعلام کرد.

سخنان گارلینگ هاوس همچنین نشان دهنده احساس هیجان بیشتری در جامعه است زیرا پتانسیل ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین همچنان در حال ظهور است.

علیرغم چالش های پیش رو، از جمله بررسی دقیق نظارتی و نوسانات بازار، فضای کریپتو انعطاف پذیری و نوآوری قابل توجهی از خود نشان داده است. ظهور پلتفرم‌های جدید، ادغام بلاک چین در صنایع مختلف، و علاقه فزاینده موسسات مالی سنتی به فضای «جادویی» که Garlinghouse توصیف می‌کند، کمک می‌کند.

از آنجایی که ریپل و سایر بازیگران کلیدی در صنعت همچنان به نوآوری و پذیرش ادامه می دهند، واقعاً زمان جادویی برای درگیر شدن در دنیای ارزهای دیجیتال به نظر می رسد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا