اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ریپل به نشت کریپتو پاسخ می دهد و تامین مالی شرکت حقوقی را رد می کند

گفته می‌شود که کایل روش به مدیرعامل ریپل با ایده سرمایه‌گذاری در یک شرکت حقوقی که رقبای مشابهی را که ریپل در ایالات متحده با آن‌ها روبه‌رو بود، پوشش می‌دهد، نزدیک شده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در توییتر ادعاهای انفجاری اخیر کریپتو لیکس، یک نشریه آنلاین که بر اخبار مربوط به فساد و کلاهبرداری در اکوسیستم کریپتو متمرکز است، تکذیب کرد.

Crypto Leaks گزارشی را در روز جمعه منتشر کرد که حاوی مجموعه‌ای از ویدیوهای کوتاه از منبعی ناشناس است. در این گزارش ادعا شده بود که آوا لبز با یک شرکت حقوقی قراردادی محرمانه برای استفاده از سیستم حقوقی آمریکایی “سبک باند” برای “حمله و آسیب رساندن به سازمان های رمزنگاری” منعقد کرده است.

همین گزارش همچنین ادعا می‌کند که برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، بودجه یک شرکت حقوقی را برای هدف قرار دادن رقبا تامین کرده است. بر اساس این گزارش، Roche، که Roche Freedman را تأسیس کرد، قبلا با Boies Schiller Flexner، که وکالت ریپل در یک شکایت علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود، کار می کرد.

گفته می‌شود که Roche با گارلینگ‌هاوس برای سرمایه‌گذاری در یک شرکت حقوقی که شرکت‌های ارزهای دیجیتال رقیب را در دعاوی بسیار شبیه به پرونده‌هایی که ریپل در آن زمان با آن روبرو بود، سرمایه‌گذاری کرده است. و کایل ادعا کرد که گارلینهاوس با پیشنهاد او موافقت کرده است.

به هر دلیلی که برد گارلینگ هاوس روی کایل روش سرمایه گذاری کرد و به او در مسیر فعلی اش کمک کرد، او را از SEC نجات نداد.

مدیر عامل ریپل در توییتر چنین ادعاهایی را رد کرد و گفت: “من هرگز با کایل روشه ملاقات نکرده ام یا با او صحبت نکرده ام (چه رسد به سرمایه گذاری روی او).

اتهامات متعدد اخیر کریپتو لیکس علیه آوا لبز و براد گارلینهاوس سر و صدای زیادی در صنعت کریپتو ایجاد کرده است زیرا مدیرعامل این شرکت هرگونه وفاداری به کایل روش و شرکت حقوقی او را رد کرده است.

مربوط: CTO ریپل برای بررسی XRP به Vitalik Buterin بازگشت

جوامع Ripple و XRP به سرعت از مدیر عامل شرکت دفاع کردند و یکی از کاربران به اشکالاتی در استدلال های ارائه شده توسط Crypto Leaks اشاره کرد. یکی از کاربران خاطرنشان کرد که این ادعاها بر اساس نظرات کایل است که بعداً به عنوان یک واقعیت غیر قابل اثبات ارائه شد.

گارلینگ هاوس سرمایه گذاری در یک شرکت حقوقی که رقبا را هدف قرار می دهد را رد کرده است، اما کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی ریپل، در کمپینی برای تغییر کد بیت کوین مشارکت داشته است.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا