اخبار ارز دیجیتال

نکات رئیس Ripple در حالی که هاسکینسون به ارتش XRP پاسخ می دهد و پرونده SEC به پایان می رسد

برد گارلینگ هاوس در خوش بینانه معتقد است که این پرونده طی سه تا چهار ماه بسته می شود، اگرچه ممکن است بیشتر طول بکشد.

به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، نبرد طولانی مدت بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال پایان است، اما ممکن است ماه ها طول بکشد.

توکن Native XRP در ماه گذشته با افزایش حدس و گمان ها مبنی بر اینکه این پرونده تا پایان سال با موفقیت حل می شود، گریه کرده است.

در ۱۱ اکتبر، گارلینگ هاوس به یکی از اعضای میزگرد در کنفرانس هفته فین‌تک DC گفت که انتظار دارد شکایت علیه شرکتش در نیمه اول سال ۲۰۲۳ به پایان برسد، اما اعتراف کرد که پیش‌بینی آن دشوار است.

اولین شکایت توسط رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۰ تنظیم شد که این شرکت را متهم به استفاده از توکن XRP برای انجام فروش غیرقانونی اوراق بهادار کرد. این یک پرونده با تاخیر طولانی است و Garlinghouse گفت که این یک مورد پیشگام برای ایالات متحده و صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال است. وی افزود: جلسه توجیهی کامل تا اواسط آبان ماه و در حضور قاضی برگزار می شود.

او گفت: “قضات فدرال با سرعت خودشان کار می کنند” و افزود: “به طور خوش بینانه سه تا چهار ماه، بدبینانه بیشتر.”

گارلینگ هاوس همچنین به سخنرانی سال ۲۰۱۸ توسط ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش SEC، مبنی بر اینکه اتریوم یک امنیت نیست، اشاره کرد و گفت که قاضی به SEC دستور داده است که شش بار جزئیات را ارائه کند. در ۲۹ سپتامبر، سرانجام یک پیروزی کوچک برای Ripple بدست آمد که این نسخه های تکراری دست نیافتنی در نهایت به طور کامل تحویل داده شدند.

روسای فین‌تک می‌گویند که ریپل به شرطی که XRP به‌عنوان امنیت طبقه‌بندی نشود، تسویه حساب با SEC را در نظر خواهد گرفت.

هاسکینسون پاسخ می دهد

در همین حال، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، به سوء استفاده ای که از طرفداران Ripple دریافت کرد، که بیشتر به عنوان ارتش XRP شناخته می شود، پاسخ داد. او در ویدئویی در ۱۱ اکتبر گفت:

من بسیار شگفت زده شدم از اینکه هجوم انتقادهای باورنکردنی را فقط برای یک نظر خارج از زمینه دیدم.

نظرات در مورد یک شایعه “توطئه مالی” مربوط به SEC و بنیانگذاران Ethereum بود که در اردوگاه XRP می چرخیدند. بسیاری از حامیان ریپل، از جمله برد گارلینگ هاوس، بر این باورند که رگولاتورها در آن زمان به ETH برتری ناعادلانه ای نسبت به XRP دادند زیرا تنظیم کننده ها فقط ریپل را هدف قرار می دادند و ETH به عنوان یک امنیت شناخته نمی شد.

هاسکینسون استدلال کرد که SEC ریپل را نه به دلیل فساد یا توطئه طراحی شده توسط جامعه XRP، بلکه به دلیل عدم وضوح مورد هدف قرار می دهد. این موضوع XRPArmy را عصبانی کرد، که شروع به ترول کردن هاسکینسون در توییتر کرد تا اینکه هاسکینسون تصمیم گرفت بسیاری از آنها را مسدود کند.

بنیانگذار صریح Cardano ماه گذشته بر سر Merge با یک توسعه دهنده اتریوم درگیر شد و ادعا کرد که اجرای اثبات سهام معیوب بوده است. اخیراً، در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف در ۱۰ اکتبر، هاسکینسون به همان اندازه از اتریوم و بیت کوین انتقاد کرد.

در اخبار مرتبط Ripple، شرکت فین‌تک مستقر در سانفرانسیسکو خدمات نقدینگی بر اساس تقاضا (ODL) خود را به فرانسه و سوئد گسترش داده است. در اطلاعیه ۱۱ اکتبر گزارش شد که Lemonway، ارائه‌دهنده پرداخت مستقر در پاریس برای بازارهای آنلاین، شریک جدیدی در فرانسه شده است، در حالی که ارائه‌دهنده حواله سوئدی Xbaht حواله‌های بین سوئد و تایلند را تسهیل می‌کند. سرویس ODL ریپلنت از XRP برای تامین نقدینگی برای حواله های بین مرزی استفاده می کند.

مربوط: بنیانگذار Cardano به اشکالات موجود در اتریوم و بیت کوین اشاره می کند

در همین حال، به گفته CoinGecko، قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵ درصد دیگر کاهش یافته و به ۰.۴۸۵ دلار رسیده است.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا