🚨 اخبار ارز دیجیتال

Riot Platforms کاهش ۳۱ میلیون دلاری هزینه های تولید را با استراتژی انرژی تگزاس اعلام کرد

با تابش آفتاب تگزاس، Riot Platforms دو نوع اعتبار مالی برای برآوردن نیازهای برق شبکه دریافت کرد.

ماینر بیت کوین Riot Platforms بیش از ۳۱ میلیون دلار اعتبار دریافت کرد، حتی اگر بیت کوین (BTC) کمتری در ماه اوت نسبت به ماه جولای استخراج کرد. مدیر عامل جیسون لس در بیانیه ای اشاره کرد که این معادل تقریباً ۱۱۳۶ بیت کوین است.

Riot حدود ۲۴.۲ میلیون دلار اعتبار کاهش برق تحت توافقنامه ای با شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس (ERCOT)، یک اپراتور انتقال در تگزاس، و ۷.۴ میلیون دلار از برنامه پاسخگویی به تقاضای ERCOT دریافت کرد. رس گفت که این اعتبارات ماهانه بیشتر از اعتباراتی است که شرکت در تمام سال ۲۰۲۲ دریافت کرده است.

آمار استخراج Riot Platforms برای ماه اوت.منبع: Riot Platform

بر اساس ارائه‌ای که Riot در ۶ سپتامبر منتشر کرد، استراتژی قدرت Riot مبتنی بر سه مکانیسم است که همه آنها به قراردادهای بلندمدت ERCOT متکی هستند. اعتبارات برق زمانی دریافت می شود که شرکت عملیات خود را کاهش دهد و زمانی که ماینینگ به دلیل قیمت برق بی سود می شود، نیرو را به ERCOT برمی گرداند.

مربوط: Marathon Digital شرایط آب و هوایی را عامل کاهش ۲۱ درصدی استخراج بیت کوین در ماه ژوئن می داند

در صورتی که Riot “به صورت رقابتی برای فروش گزینه کنترل بار الکتریکی Riot به ERCOT” پیشنهاد دهد، اعتبارات تقاضا و پاسخ به حساب می‌آیند، صرف نظر از این که آیا شرکت تصمیم می‌گیرد که Riot را برای کاهش مصرف درخواست کند. لس گفت:

“اثر این اعتبارات یک عامل کلیدی در کاهش قابل توجه هزینه های استخراج بیت کوین Riot و تبدیل Riot به یکی از کم هزینه ترین تولید کنندگان بیت کوین در صنعت است. استراتژی قدرت Riot یک رقابت کلیدی است. این برتری است.”

تگزاس در ماه آگوست آب و هوای شدیدی را تجربه کرد و روزهایی نزدیک یا بالاتر از رکوردها بود. در ارائه Riot بیان شد که “ماینینگ بیت کوین یکی از معدود صنایعی است که می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد و در صورت کمبود تقاضا از شبکه پشتیبانی کند.”

Riot Platforms در سه ماهه دوم سال جاری ۲۷.۷ میلیون دلار ضرر داشته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بهبود قابل توجهی داشته است و انتظار می رود این شرکت در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ در بحبوحه زمستان کریپتو زیان ۳ میلیون دلاری را به ثبت برساند. ۵۳.۶ میلیون دلار زیان دید. این شرکت قصد دارد هزاران ماینر جدید را قبل از نصف شدن بیت کوین معرفی کند.

مجله: Crypto City: راهنمای آستیننویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا