اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» می گوید که وقت آن رسیده است که «بیت کوین واقعی» بخریم زیرا بانک غول پیکر ورشکست می شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “یک بانک غول پیکر دیگر در چین ورشکست شد”، “زمان خرید بیت کوین واقعی فرا رسیده است”
  • کیوساکی قصد دارد ۱۰ بیت کوین دیگر بخرد

رابرت کیوساکی، کارشناس مالی، سرمایه گذار، و همچنین به عنوان نویسنده کتاب کلاسیک مدیریت مالی شخصی، “پدر پولدار، پدر فقیر” شناخته می شود، با توییتی به دنبال کنندگان X خود خطاب کرد که دلیل جدیدی را نشان می دهد که چرا زمان خوبی است. برای خرید بیت کوین اکنون.

“یک بانک غول پیکر دیگر در چین ورشکست شد”، “زمان خرید بیت کوین واقعی فرا رسیده است”

رابرت کیوساکی توییت بزرگی منتشر کرد که در آن اعلام کرد «یکی دیگر از بانک های غول پیکر در چین ورشکست شده است». ظاهرا نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» از فرسایش فعلی ترازنامه بزرگترین بانک های چینی به دلیل افزایش تدریجی وام های بلاعوض املاک می گوید.

اوایل این هفته، شرکت بانک ارتباطات چین گزارش داد که نرخ وام بد املاک از ۲.۸ درصد به ۴.۹۹ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، طبق گزارش بلومبرگ، «وام‌های خصوصی این بخش (شاخص اصلی وام‌های بد) ۲۳ درصد افزایش یافت و به ۹.۸۸ میلیارد یوان (۱.۴ میلیارد دلار) رسید. کیوساکی خاطرنشان کرد که چین دارای سه بانک بزرگ در جهان است.

کیوساکی با بیان اینکه در حال حاضر همین امر در مورد املاک تجاری در آمریکا نیز صادق است، افزود: «به ویژه ساختمان های اداری در حال ورشکستگی هستند». از آنجایی که بسیاری از تراست‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات، با نام مستعار صندوق‌های متقابل، توسط سرمایه‌گذاران بیبی بوم برای برنامه‌های بازنشستگی خود استفاده می‌شوند، کیوساکی از این رویداد خبری استفاده کرد تا به رونق‌ها توصیه کند که از شر این «دارایی‌های جعلی» خلاص شوند.

وی بعدا افزود: طرح های بازنشستگی بومر مملو از این دارایی های جعلی است، با فروپاشی دارایی های کاغذی، بازنشستگی بومرها نیز دچار اختلال می شود.

رابرت کیوساکی از فالوورهای X خواست، صرف نظر از سنشان، «از شر دارایی های جعلی، از جمله فیات، دلار خلاص شوند و شروع به خرید «طلا، نقره و بیت کوین واقعی» کنند.

کیوساکی قصد دارد ۱۰ بیت کوین دیگر بخرد

پیش از این، نویسنده و کارآفرین معروف مالی اظهار داشت که قصد دارد تا قبل از نصف شدن بیت کوین، که در پایان آوریل انجام می شود، ۱۰ بیت کوین دیگر خریداری کند. پس از آن، او انتظار دارد بیت کوین به سرعت افزایش یابد و تا سپتامبر به سطح قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

کیوساکی در پاسخ به این سوال که آیا بیت‌کوین کلاهبرداری است، توییت کرد که برایش مهم نیست زیرا این کلاهبرداری بیش از دلار، یورو، ین یا هر ارز فیات دیگری نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا