🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” ساده ترین راه برای میلیونر شدن را فاش می کند

رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده آمریکایی، که به خاطر نوشتن مجموعه محبوب کتاب‌های مالی شخصی به نام «پدر پولدار پدر فقیر» شهرت دارد، اظهار داشت که داشتن بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، «آسان‌ترین» راه برای میلیونر شدن است.

در حالی که ممکن است رسیدن به ارزش خالص هفت رقمی با راه اندازی کسب و کار خود دشوار باشد، کیوساکی ادعا می کند که ارز دیجیتال پیشرو در واقع سخت برای او کار می کند:

X در شبکه اجتماعی گفت: “به دست آوردن میلیون ها دلار به عنوان یک کارآفرین سخت است. می دانم. شما باید واقعا باهوش، فداکار و خوش شانس باشید تا با راه اندازی کسب و کار خود میلیونر شوید. من بیت کوین را پس انداز می کنم زیرا بیت کوین کار سخت را انجام می دهد.” رسانه ها. شبکه.

مرتبط با

برخی از پیروان کیوساکی خاطرنشان کردند که اکنون تقریبا غیرممکن است که جو معمولی با بیت کوین میلیونر شود زیرا ارز دیجیتال امروز بسیار گران است.

شرکت تحقیقاتی Kaiko اخیراً فاش کرده است که تعداد کیف پول‌های میلیونر بیت‌کوین که روزانه ایجاد می‌شود نزدیک به ۲۰۰۰ است.

مرتبط با

طبق گزارش گلس‌نود، تقریباً ۱۱۵۰۰۰ آدرس کیف پول وجود دارد که بیش از یک میلیون دلار بیت کوین را در خود جای داده است. شایان ذکر است که این کیف پول ها ممکن است لزوماً متعلق به سرمایه گذاران فردی نباشند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکیوساکی اخیراً با پیش‌بینی اینکه قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا ماه آگوست به ۳۵۰۰۰۰ دلار برسد، جامعه ارزهای دیجیتال را مورد تمسخر قرار داد.

ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار پس از افت ۲.۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت ۶۷۷۳۰ دلار در صرافی بیت استمپ معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا