🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» کیوساکی ۶ قانون اساسی برخورد را فاش می کند

نویسنده رابرت کیوساکی که به خاطر کتاب پیشگامانه‌اش «پدر پولدار پدر فقیر» شناخته می‌شود، اخیراً شش قانون مهم برای زنده ماندن از سقوط مالی قریب‌الوقوع را فاش کرده است. کیوساکی که مدتی است زنگ خطر را درباره بحران اقتصادی قریب الوقوع به صدا در آورده است، برای به اشتراک گذاشتن بینش خود به X مراجعه کرد.

قلب هشدارهای کیوساکی این باور است که فضای اقتصادی کنونی محکوم به فروپاشی جدی است، که به ادعای او از قبل شروع شده است. با این حال، او بارقه‌ای از امید را ارائه می‌کند و تأکید می‌کند که سقوط فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای سرمایه‌گذاران هوشمند برای انباشت ثروت ایجاد می‌کند.

قوانین اصلی او شامل هشدار نسبت به سرمایه گذاری تکان دهنده در زمان آشفتگی بازار و توصیه به جلوگیری از گرفتن “چاقوهای در حال سقوط” است. در عوض، کیوساکی از صبر و تصمیم‌گیری استراتژیک حمایت می‌کند و منتظر می‌ماند تا قیمت دارایی‌ها قبل از هر حرکتی به پایان برسد.

او همچنین بر اهمیت آموزش تاکید می‌کند و افراد را تشویق می‌کند تا منابع معتبر اطلاعات را جستجو کنند و اطراف خود را با افراد همفکری که اهداف مالی یکسانی دارند، احاطه کنند. کیوساکی بر لزوم دقت در انتخاب مربیان و تأثیرگذاران تأکید می کند و به متخصصان خاصی در زمینه املاک، مالیات، سهام و کالاها اشاره می کند.

پول مردم

یکی از قابل توجه ترین جنبه های توصیه کیوساکی دفاع او از دارایی های جایگزین مانند طلا، نقره و بیت کوین (BTC) است. او معتقد است که این دارایی ها نسبت به ارزهای سنتی، به ویژه در مواجهه با چاپ بیش از حد پول توسط بانک های مرکزی، ثبات و ارزش بیشتری را ارائه می دهند.

در حالی که کیوساکی همچنان درباره سقوط و عدم اطمینان قریب الوقوع در بازارهای مالی سنتی هشدار می دهد، بسیاری به دارایی های جایگزین روی می آورند و فلسفه کیوساکی مبنی بر تبدیل بحران ها به فرصت های خلق ثروت، از جمله بیت کوین را پذیرفته اند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا