🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیوساکی، نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» بینش کلیدی را با قرمز شدن بیت کوین فاش می کند

قیمت بیت کوین (BTC) امروز بیش از ۵ درصد کاهش یافت و به ۵۴,۸۰۰ دلار رسید و سپس به بالای ۵۶,۴۰۰ دلار بازگشت. این حرکت نوسان قیمت باعث موجی از نقدینگی به ارزش ۴۱۶.۶۴ میلیون دلار شد.

جالب اینجاست که ۲۰۶.۴۹ میلیون دلار موقعیت های خرید و ۲۱۰.۱۵ میلیون دلار نزولی بود. این نشان می‌دهد که بازار به افراد احترام نمی‌گذارد و سرمایه‌گذارانی که به اندازه کافی دقت نمی‌کنند در هر صورت از بین می‌روند.

مرتبط با

در همین حال، رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» و مدافع بیت کوین، دیدگاه مهمی را به اشتراک گذاشت. او با تاکید بر اینکه پول باید به عنوان یک ابزار تلقی شود، نه هدف نهایی، استدلال کرد که آزادی مالی واقعی هدف است.

توصیه کیوساکی بر اهمیت چشم انداز بلند مدت و انعطاف پذیری در طول نوسانات بازار تأکید می کند.

مرتبط با

تحرکات اخیر بازار و بینش کیوساکی ریسک ها و فرصت ها را در بازار ارزهای دیجیتال برجسته می کند. به سرمایه گذاران و معامله گران هشدار داده می شود که با احتیاط به بازار نزدیک شوند و متوجه باشند که نوسانات قابل توجه قیمت یک ویژگی است و نه یک اشکال.

تصویر مقاله
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

تمرکز کیوساکی بر آزادی مالی و سرمایه گذاری استراتژیک، راهنمایی های ارزشمندی را برای پیمایش در فراز و نشیب های بازار ارائه می دهد. موضع خوش بینانه او در مورد آینده بیت کوین همچنان پابرجاست. او پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۲۰۰۰۰ دلار برسد و در سال آینده به طور بالقوه به ۵۰۰۰۰۰ دلار برسد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا