اخبار ارز دیجیتال

«پدر پولدار پدر فقیر» نویسنده: بیت کوین را پس انداز می کنم – تورم برنده می شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رابرت کیوساکی، کارشناس محبوب در حوزه مدیریت مالی و نویسنده کتاب کلاسیک سواد مالی، «پدر پولدار، پدر بی پول» از طریق اپلیکیشن شبکه اجتماعی X پیام مهم دیگری را برای دنبال کنندگانش ارسال کرد.

کیوساکی توجه خود را به اهمیت بیت کوین پس از آخرین اعلامیه توسط فدرال رزرو ایالات متحده جلب کرد.

رئیس فدرال رزرو اعتراف کرد که “تورم برنده است”

کیوساکی در توییت خود به آخرین اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا اشاره کرد. به گفته وی، تورم همچنان ادامه دارد و به جای کاهش در بالا باقی می ماند که بر اقتصاد آمریکا تأثیر منفی می گذارد. کیوساکی تاکید کرد که وعده های موقتی بودن تورم دیگر معتبر نیستند.

این کارشناس مالی معتقد است که اکثریت مردم از معنای بیانیه پاول برای آنها، خانواده هایشان و اقتصاد جهانی بی اطلاع هستند. بیانیه کیوساکی در رابطه با این موضوع به نظر می رسد “ما در اشتباه هستیم”.

کیوساکی در توییت خود با اشاره به کتاب «پدر پولدار پدر بی پول» که ۲۷ سال پیش منتشر شد و همچنان محبوبیت خود را حفظ می کند، گفت: «کسانی که پس انداز می کنند بازنده هستند»، افزود: دلار آمریکا از سال ۱۹۱۳ تاکنون ۹۵ درصد از قدرت خرید خود را از دست داده است. سال ۱۹۱۳ سال تاسیس فدرال رزرو بود.

کیوساکی بیت کوین انباشته می کند

رابرت کیوساکی در توییتی نوشت که احساس می‌کند صرفه‌جویی در طلا، نقره و بیت‌کوین واقعی با توجه به اظهارات پاول که در بالا ذکر شد بسیار مهم است، و این همان کاری است که او انجام می‌دهد: «من یک مدافع سرسخت و واقعی پول هستم و فقط طلا، نقره و بیت کوین واقعی را ذخیره کنید.»

کیوساکی با فراخوانی به ۲.۱ میلیون دنبال کننده خود، به آنها هشدار داد: “لطفاً بیدار شوید و کنترل پول و اطلاعات خود را به دست بگیرید.”

برنامه کیوساکی کاهش بیت کوین به ۲۰۰ دلار است

اوایل این هفته، کیوساکی در مورد اظهارات اخیر هری دنت، کارشناس مالی صحبت کرد. دوم، او انتظار دارد که “بزرگترین سقوط “همه چیز” به زودی به اقتصاد ایالات متحده ضربه بزند، به ویژه سقوط ۸۰ درصدی شاخص S&P و سقوط بیت کوین به ۲۰۰ دلار در هر سکه.

او بر این باور است که بزرگ‌ترین بازندگان، شرکت‌هایی هستند که در معرض خطر از دست دادن ارزش بازار املاک خود هستند.

اگر بیت‌کوین سقوط کند، کیوساکی می‌گوید تا آنجایی که بتواند این سقوط قیمت را پوشش دهد، خرید خواهد کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا