🚨 اخبار ارز دیجیتال

استفاده مجدد از گرمای استخراج بیت کوین می تواند بحران انرژی جهانی را حل کند: مخفیانه

در حالی که نوآوری ها در تولید چیپست به کاهش هزینه های عملیاتی مرتبط با استخراج بیت کوین کمک کرده است، گزارش Arcane پتانسیل بازار را برای تغییر صنعت انرژی نشان می دهد.

طبق تحقیقات Arcane، انعطاف پذیری در پشت اجرای عملیات استخراج بیت کوین (BTC) ممکن است برای حل مشکلات دنیای واقعی که صنعت انرژی را مختل می کند ضروری باشد.

یکی از بزرگترین نگرانی های مطرح شده توسط مقامات در مورد پذیرش جریان اصلی بیت کوین، نیازهای انرژی آن است. در حالی که نوآوری ها در تولید چیپست به کاهش هزینه های عملیاتی مرتبط با استخراج بیت کوین کمک کرده است، گزارش Arcane پتانسیل بازار را برای تغییر صنعت انرژی نشان می دهد.

با هزینه واکنش کم، استخراج بیت کوین مکمل رشد انرژی باد و خورشید است که اغلب انرژی فرار و غیرقابل کنترل تولید می کنند. یک مطالعه محرمانه نشان می‌دهد که شورای قابلیت اطمینان الکتریکی تگزاس تاکنون تنها به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اجازه داده است در برنامه‌های پاسخگویی به تقاضای پیشرفته شرکت کنند.

استخراج بیت کوین نه تنها انعطاف پذیری را برای پاسخگویی به تقاضای شبکه فراهم می کند، بلکه به حل مشکلات مربوط به شعله ور شدن گاز، فرآیند سوزاندن گاز طبیعی مرتبط با استخراج نفت نیز کمک می کند.

Arcane تاکید می‌کند که استخراج‌کنندگان می‌توانند با استفاده از اهرم‌گذاری از نادانی، مدولار بودن و قابلیت حمل دکل‌های بیت‌کوین، عملیات خود را در کنار چاه‌های نفت راه‌اندازی کنند. باد ۰.۹۸ و خورشیدی ۰.۹۸ است. “

استخراج بیت کوین می تواند با استفاده مجدد از محصول جانبی آن، گرما، برای گرم کردن خانه ها، صنایع و سایر کاربردها در زمستان پیش رو، به صنعت انرژی کمک بیشتری کند. لازم به ذکر است که گرمایش تقریباً ۴۰ درصد از انتشار CO2 جهانی را تشکیل می دهد.

استفاده مجدد از گرمای استخراج بیت کوین مزایای مختلفی از جمله کاهش یارانه های عملیاتی و هزینه های گرمایش را به همراه دارد.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده برای دریافت اطلاعات در مورد مصرف انرژی مستقیماً از چهار شرکت معدنی درخواست می کنند

اهمیت مطالعه فوق زمانی رخ داد که منطقه یورو در بحبوحه بحران گاز و انرژی به نرخ تورم رکورد ۹.۱ درصد رسید.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، قیمت انرژی بزرگترین افزایش دهنده قیمت بوده است که طی ماه گذشته سالانه ۳۸.۳ درصد افزایش یافته است.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا