اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران جمهوری خواه از معاون فدرال رزرو در مورد دلار دیجیتال پاسخ می خواهند

یک قانونگذار خواستار توضیح در مورد اینکه آیا فدرال رزرو ممکن است در حال بررسی یک “مدل دلالی” برای دلار دیجیتال است که می تواند به تایید کنگره نیاز داشته باشد، توضیح دهد.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان از لائل برینرد، معاون فدرال رزرو خواسته اند تا پیش از ضرب الاجل تعیین شده توسط فرمان اجرایی رئیس جمهور جو بایدن در مورد دارایی های دیجیتال، رهبری ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را بر عهده بگیرد.

در نامه روز چهارشنبه به برینارد، 24 قانونگذار جمهوری خواه، از جمله پاتریک مک هنری، عضو رتبه بندی شده، این سوال را مطرح کردند که آیا بانک مرکزی به دنبال کاهش استفاده از دارایی های دیجیتال و سایر روش های نوآورانه پرداخت در بخش خصوصی است یا خیر. پاسخ دادن. دلار دیجیتال آنها همچنین پرسیدند که کنگره چه نقشی در تصویب قانون به نفع ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده (CBDC) ایفا می کند.

برینارد در ماه مه در مورد مزایا و خطرات دلار دیجیتال به کمیته سخنرانی کرد و در آن زمان گفت که محدودیت در نگهداری CBDC و عدم ارائه سود در حساب های دلار دیجیتال نقش اتحادیه های اعتباری را حفظ می کند و جایگزین اتحادیه های سنتی می شود. یک نماینده جمهوری خواه پیشنهاد کرد که دلار دیجیتالی که می‌تواند به «تأیید مستقیم کنگره» توسط فدرال رزرو نیاز داشته باشد. او خواستار توضیح درباره اینکه آیا ممکن است در حال بررسی یک «مدل دلالی» برای ایالات متحده باشد و اینکه کاخ سفید چه نقشی می‌تواند داشته باشد، توضیح داد.

توضیح دهید که «حمایت قوی» از سوی قوه مجریه چگونه است، آیا به صورت نامه ای یا اجرایی است؟

مربوط: CBDC از دولت ها می خواهد که بر امنیت تمرکز بیشتری داشته باشند

قانونگذاران و رگولاتورها در هر دو طرف راهرو نگرانی خود را در مورد معرفی CBDC توسط فدرال رزرو ابراز کرده اند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو قبلاً گفته بود که ایالات متحده عجله ای برای انتشار دلار دیجیتال ندارد، حتی با وجود اینکه کشورهایی مانند چین در حال پیشبرد یوان دیجیتال خود هستند. جیم هایمز، نماینده کانکتیکات نیز در ماه ژوئن مقاله سفیدی منتشر کرد که پیشنهاد می کند. که کنگره “فرآیند بررسی و در نهایت تصویب قوانینی را آغاز می کند که مجوز صدور CBDC در ایالات متحده را صادر می کند.”نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا