اخبار ارز دیجیتال

نماینده Emer از SEC می خواهد که تحریم های نقدی تورنادو OFAC را توضیح دهد.یلن

جمهوری‌خواهان مینه‌سوتا در مجموعه‌ای از سؤالات برجسته، مشکلات عملی ناشی از قرار دادن آدرس‌های قرارداد هوشمند در فهرست SDN را برجسته کردند.

تام ایمر، نماینده کنگره آمریکا روز سه‌شنبه نامه‌ای چهار صفحه‌ای به جانت یلن وزیر خزانه‌داری درباره تحریم‌های وزارت خزانه‌داری در ۸ آگوست علیه میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash ارسال کرد. اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (OFAC).

ایمر گفت که OFAC تورنادو نقدی را در فهرست اتباع و افراد مسدود شده ویژه (SDN) تحت فرمان اجرایی ۱۳۶۹۴ قرار داد، و تعریف شخص یا شخص EO را برای گنجاندن کد برای اولین بار گسترش داد. او با اشاره به تمایز بین خدمات ناشناس سازی و نرم افزار ناشناس سازی توسط شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN)، مشکلاتی را که در اقدامات OFAC می بیند توضیح می دهد، در حالی که OFAC مشمول مقررات FinCEN نیست.

سوال Emmer یک سوال کاربردی بود. ایمر با پرسیدن اینکه چه کسی می تواند با این آدرس ها مرتبط باشد، پرسید: «تورنادو کش مجموعه ای از چندین آدرس قرارداد هوشمند اتریوم است که توسط هیچ شخص (فرد یا نهاد) کنترل نمی شود.

“با توجه به اینکه Backend Tornado Cash بدون تغییر کار می کند، […] تا زمانی که شبکه اتریوم به فعالیت خود ادامه می دهد، چه کسی یا چه نهادی معتقد بود که OFAC به طور منطقی مسئول اعمال کنترل بر قرارداد بلاک چین Tornado Cash است؟

ایمر در ادامه وضعیت وجوه متعلق به کاربران قانونمند Tornado Cash و نحوه بازیابی آن وجوه را توضیح داد و همچنین اینکه چگونه قراردادهای هوشمند “چه شرکتی یا فردی، بدون آژانس” را می توان OFAC در نظر گرفت. من پرسیدم این تصمیم چگونه است. قابل تجدیدنظرخواهی بود

مطالب مرتبط: داستان نقدی تورنادو مسائل حقوقی مؤثر بر بازارهای رمزنگاری را برجسته می کند

ایمر، عضو کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و رئیس مشترک گروه بلاک چین کنگره، در رمزنگاری بسیار قابل مشاهده است. در ماه‌های اخیر، او از سیاست‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال انتقاد کرده است، قبل از آژانس حفاظت از محیط‌زیست (EPA) از ماینرهای ارزهای دیجیتال حمایت می‌کند و از نسخه جدید قانون مبادلات کالای دیجیتال (DCEA) حمایت می‌کند. او تنها کسی نیست که از اقدامات OFAC ناامید شده است. Coin Center قصد خود را برای به چالش کشیدن OFAC در دادگاه نشان داده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا