🚨 اخبار ارز دیجیتال

به گفته یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی، شفافیت مقرراتی بازار صعودی بعدی را تقویت خواهد کرد

سی‌کی چنگ، یکی از بنیان‌گذاران صندوق تامینی، به کوین تلگراف گفت که تا زمانی که مقررات مسیر بسیار روشنی را برای ارزهای دیجیتال به آنها بدهد، سرمایه‌گذاران نهادی وارد این فضا خواهند شد.

یکی از مدیران سابق ریسک Credit Suisse معتقد است که بازار افزایشی ارزهای دیجیتال از «وضوح نظارتی» در ایالات متحده ناشی می شود، که او انتظار دارد در اوایل سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد.

در گفتگو با Cointelegraph، رئیس سابق ریسک ارزیابی در Credit Suisse، C.K. افتتاح خواهد شد.

چن، یکی از مدیران سابق بانک سرمایه گذاری Credit Suisse، در جولای ۲۰۲۱ کار خود را ترک کرد و ZX Squared Capital را تأسیس کرد، یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال که دفاتر متعلق به خانواده و مشتریان فردی با ارزش خالص را هدف قرار می دهد.

چن گفت اخیراً تغییر عمده ای در موضع موسسات سنتی در مورد ارزهای دیجیتال رخ داده است، به طوری که بسیاری از مؤسسات برای اولین بار وارد دریای کریپتو شده اند.

در ماه آگوست، بلک راک، یکی از بزرگترین مدیران دارایی جهان، با صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase همکاری کرد تا به سرمایه گذاران نهادی دسترسی به بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال از طریق Coinbase Prime را ارائه دهد.

اخیراً، چندین غول مالی برای ایجاد یک مبادله دارایی دیجیتال که به سرمایه گذاران نهادی و فردی خدمت می کند، به نیروها پیوسته اند. این شرکت توسط غول های مالی مانند چارلز شواب، سیتادل سکیوریتیز و فیدلیتی دارایی دیجیتال حمایت می شود.

امروز، ما شاهد مشارکت بیشتر و بیشتر موسسات مالی سنتی در فضای رمزنگاری هستیم. […] مدیر صندوق تامینی گفت: ما می توانیم علاقه فوق العاده ای را مشاهده کنیم.

چنگ همچنین تاکید کرد که افراد بیشتری “منتظر توضیح بیشتر در مورد مقررات ایالات متحده هستند” قبل از اینکه گفت:

“این واقعاً درها را برای موسسات مالی سنتی باز می کند و موسسات و سرمایه گذاران بیشتری را به این فضا می کشاند. بنابراین من فکر می کنم این آغاز بازار صعودی بعدی است.”

او همچنین معتقد است که فرمان اجرایی صادر شده توسط جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده در اوایل سال جاری سیگنال مهمی برای سرمایه‌گذاران سنتی است، اما او همچنین معتقد است که چگونه تجارت ارزهای دیجیتال تنظیم می‌شود، رمزارز در مورد نحوه تنظیم مقررات، او اذعان می‌کند که «شیطان است. در جزئیات.” کالا یا اوراق بهادار محسوب می شود.

از دیدگاه سرمایه گذاران نهادی، تا زمانی که مقررات شفاف باشد، آنها مسیر بسیار روشنی برای جلوگیری از وارد شدن به مشکلات نظارتی دارند. […] این کار سرمایه گذاران نهادی را به این فضا می کشاند.”

مربوط: “ترس از ناشناخته” سرمایه گذاران را از ارزهای دیجیتال دور نگه می دارد – تحلیلگر بلومبرگ

چنگ در پاسخ به این سوال که نقطه اوج چه زمانی خواهد بود، گفت که انتظار دارد شفاف‌سازی‌های نظارتی در اوایل سال آینده “قطعی” شود.

“امیدواریم که تا آغاز سال آینده چیز ملموس تری وجود داشته باشد و از نظر برداشت ها و احساسات مردم به بازار کمک کند. [of crypto]من فکر می کنم مقررات به این امر کمک می کند. “

چنگ در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه زمانی انتظار دارد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت تغییر کند، انتظار دارد که اکتبر ماه “بسیار بی ثبات” برای بیت کوین باشد.

اکتبر زمان بسیار پرنوسانی است، به خصوص زمانی که با تورم بالا همراه باشد، بحث های زیادی در مورد تغییرات سیاست با فدرال رزرو وجود خواهد داشت. این می تواند منجر به رکود شود.

چن معتقد است که این عدم اطمینان باعث نوسانات زیادی در هر دو بازار سهام و کریپتو خواهد شد، اما معتقد است که تا سال آینده تثبیت خواهد شد. در عین حال، “بازار افزایشی دیگر” می تواند در ماه های قبل از “نصف شدن” بعدی بیت کوین در سال ۲۰۲۴ آغاز شود.

نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا