اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورها در برابر بیمه سپرده FTX ادعاهای ضعیفی دارند

FTX در پیامی مبنی بر اینکه سپرده گذاران بیمه دارند اشتباه کرد، اما تنظیم کننده های فدرال برای اثبات اینکه صرافی این کار را با انگیزه های شوم انجام داده است، مشکل خواهند داشت.

شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) در نامه توقف و توقف خود به صرافی ارزهای دیجیتال در حال رشد FTX، یک توییت حذف شده از رئیس صرافی برت هریسون را برجسته می کند که به شدت در مورد پیام های این شرکت هشدار داده است.

در توییت اصلی هریسون آمده بود: “سپرده‌های مستقیم کارفرمایان به FTX US در حساب‌های بانکی جداگانه بیمه شده FDIC به نام کاربر نگهداری می‌شود.” او اضافه کرد: [Security Investor Protection Corporation]-حساب بیمه نامه ”

هریسون FTX را به بهترین سال خود در سال ۲۰۲۱ رساند و درآمد خود را تا ۱۰۰۰ درصد افزایش داد، اما این شرکت اکنون با چشم انداز غیرقابل رغبت درگیری با سازمان های دولتی قدرتمند روبرو است.

برت برای روشن کردن وضعیت برای ۷۶۱۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت: متاسف! FTX بیمه FDIC ندارد (وب سایت هرگز چنین چیزی نگفته است). بانک هایی که ما با آنها کار می کنیم انجام می دهند. هیچ وقت غیر از این نگفتم. اگر کسی اشتباه متوجه شده عذرخواهی می کنم. ”

با این حال، به نظر می رسد بیانیه هریسون در توییتر در پاسخ به نامه توقف و انصراف FDIC به دلیل “اظهارات نادرست” از نظر واقعیات درست بوده است.

مربوط: تضاد FDIC-FTX دلیل دیگری است که سرمایه گذاران وجوه خود را از مبادلات خارج می کنند.

اولین نامه نگاری او به گونه ای تعبیر شد که گویی خود صندوق ها بیمه شده اند که اینطور نبود. در هر صورت، یک شرکت نمی تواند به رابطه خود با FDIC اشاره کند مگر اینکه ارتباط مستقیمی داشته باشد و از زبان صحیح برای توصیف واضح آن استفاده کند.

این یک خطا در پیام سمت FTX بود. اشتباهی مرتکب شد که احتمالاً باعث خشم موجه جامعه شد. آنها ممکن است این را دیده باشند و باور داشته باشند که با یک صرافی بیمه شده معامله می کنند.

با این حال، تقریباً مطمئناً این یک انگیزه شوم نیست. هریسون رابطه بین FTX و FDIC را نادرست معرفی کرد که قبل از اینکه سریعاً به تصحیح موضع رسمی FTX در مورد بیمه سپرده بپردازد، به سرعت اصلاح شد. برخی ممکن است بگویند این فقط یک طوفان در یک فنجان چای است.

FDIC دقیقاً به همین دلایل در همان روز نامه های توقف و توقف مشابهی را به چهار شرکت دیگر صادر کرد. یعنی زمانی که بیمه سپرده وجود نداشته باشد، بیمه سپرده وجود دارد. این سوال پیش می آید که آیا این واقعاً نتیجه یک عمل بدخواهانه است؟

شرکت هایی مانند سلسیوس تهدیدی برای صنعت هستند

در فضای کریپتو توبه زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، درجه سانتیگراد را در نظر بگیرید. منصفانه است که استدلال کنیم که شرایط سیاست های شرکت مطابق با آنچه از طریق پیام های مزرعه برنج بیان شده بود، نبود.

کشش های تاخیری، کلاهبرداری ها و کلاهبرداری ها در صنعتی کمتر تحت نظارت رشد می کنند. در واقع، این بدان معناست که افراد شرور زیادی برای هدایت خشم عمومی وجود دارند.

هنگامی که صحبت از FTX به میان می‌آید، ماموریت قابل مشاهده برای انجام تجارت جدی و ارتقای مشروعیت در دنیای ارزهای دیجیتال است. بیش از ۲۰۰۰۰۰ کاربر را جذب و حفظ می‌کند و حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم معاملات روزانه را معامله می‌کند.

مربوط: بایننس در مقابل FTX: CZ از “بازیکنان بد” در کریپتو اکسچنج جیتر دعوت می کند

مصرف کنندگان نباید نسبت به شرکت های بزرگ بی اعتماد یا منزجر شوند. این شرکت‌ها احتمالاً منادی پذیرش جریان اصلی هستند، یعنی همان چیزی که ارزهای رمزنگاری شده برای آن به کار می‌روند. خودسرپرستی به وضوح امن‌ترین راه برای ذخیره‌سازی پول است، اما همه باید از همه خطرات موجود مطمئن باشند. نمی‌توان آن را به آن کاهش داد. بهترین شرط آنها صرافی مانند FTX است.

تنظیم کننده ها فعال تر و کمتر منفعل می شوند

تمرکز بر تجربه کاربر نهایی شاید در مورد ارزهای دیجیتال مبهم باشد. دولت می خواهد ظرفیت خود را حفظ کند.

اکنون به نظر می رسد تنها کاری که رگولاتورها می توانند انجام دهند این است که یک حادثه وحشتناک را برطرف کنند. در حالی که ارزهای دیجیتال به جریان اصلی نفوذ کرده اند، تصور عمومی مردم منفی است و پذیرش انبوه آن سال ها باقی مانده است.

مقرراتی که همراه با ظهور راه حل های اصلی که تجربیات واقعاً برتر کاربر را ارائه می دهند ممکن است کلیدی باشند. سیاست گذاران زمان زیادی برای آماده شدن برای آینده ای دارند که در آن بلاک چین طیف وسیعی از برنامه های کاربردی دنیای واقعی را تامین خواهد کرد. همانطور که فناوری به حدی بالغ می شود که به آسانی استفاده از اینترنت می شود، پتانسیل نظارت نظارتی هوشمند بسیار بیشتر است.

توبی گیلبرت مدیر عامل Coinweb.io، یک پلت فرم محاسباتی متقابل زنجیره ای. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جهانی (UCL) در لندن، کار خود را در صنعت فناوری و مخابرات آغاز کرد. او قبل از پیوستن به کوین وب در سال ۲۰۱۸ در سه شرکت مخابراتی در اروپا، آفریقا و آسیا سرمایه گذاری کرد و از آن خارج شد. او همچنین یکی از بنیانگذاران پروژه های Blockfort و OnRamp DeFi بود.

نظرات بیان شده نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود.نویسنده: Toby Gilbert

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا