اخبار ارز دیجیتال

فین‌تک تحت نظارت بحرین، امکان پرداخت کریپتو روی بایننس را فراهم می‌کند

بانک مرکزی بحرین با EazyPay برای راه اندازی پرداخت های رمزنگاری شده در بیش از 5000 درگاه پرداخت در این کشور موافقت کرده است.

پذیرش کریپتو در پادشاهی بحرین به رشد خود ادامه می‌دهد و کسب‌وکارهای محلی امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) را می‌دهند.

نایف توفیق العلوی، مدیرعامل و بنیانگذار EazyPay، روز چهارشنبه اعلام کرد که EazyPay، یک پلت فرم پرداخت آنلاین که توسط بانک مرکزی بحرین (CBB) تنظیم می شود، با Binance Pay برای فعال کردن پرداخت ارزهای دیجیتال در این کشور همکاری کرده است.

مدیرعامل بحرین گفت که گزینه پرداخت رمزنگاری تازه راه اندازی شده در بیش از 5000 پایانه نقطه فروش (POS) و درگاه پرداخت آنلاین در سراسر بحرین در دسترس خواهد بود.

تجار و مشاغل محلی پیشرو مانند لولو هایپر مارکت، شرف دی جی، جواهرات الزین و جاسمی اکنون می توانند با اسکن کد QR از POS Eazy با استفاده از برنامه Binance I can، بیش از 70 ارز دیجیتال را به عنوان پرداخت بپذیرند.

العلوی تاکید کرد که Eazy Financial Services به عنوان پنجمین خریدار POS و درگاه پرداخت آنلاین و ارائه دهنده خدمات پرداخت، دارای مجوز و تنظیم توسط بانک مرکزی بحرین است.

او گفت: «با تشکر ویژه از بانک مرکزی بحرین، بایننس و خدمات مالی آسان». خالد حمد الحمد، مدیر اجرایی نظارت بانکی در CBB نیز به Easy برای ارائه خدمات جدید پرداخت ارزهای دیجیتال تبریک گفت.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو دریافت کردم قابلیت‌های پرداخت رمزنگاری EazyPay “اولین ارائه خدمات پرداخت رمزنگاری قانونی و تایید شده” در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد بود. همانطور که قبلا گزارش شده بود، بایننس چندین تاییدیه نظارتی در بحرین دریافت کرده است، از جمله مجوز ارائه دهنده خدمات ارز مجازی و مجوز رده 4.

بحرین، سومین کشور کوچک آسیا، در چند سال گذشته فعالانه از ارزهای دیجیتال استقبال کرده است. در سال 2019، CBB چارچوبی را برای فعالیت‌های مختلف مرتبط با رمزنگاری منتشر کرد و به طور رسمی مقرراتی را در مورد مجوز، حاکمیت، مدیریت ریسک، استانداردهای ضد پولشویی، گزارش‌دهی، امنیت و سایر مقررات برای خدمات دارایی‌های رمزنگاری تنظیم کرد.

مربوط: OpenNode زیرساخت پرداخت BTC را در سندباکس تنظیم‌شده بانک بحرین راه‌اندازی می‌کند

بحرین از زمان تصویب مقررات کریپتو، به طور فعال با فناوری کریپتو و بلاک چین آزمایش کرده است. در ژانویه 2022، CBB یک آزمایش پرداخت دیجیتال را با همکاری واحد بلاک چین و ارز دیجیتال JP Morgan، Onyx تکمیل کرد. CoinMENA، یک صرافی بزرگ رمزنگاری محلی که توسط CBB تنظیم می‌شود، اعلام کرد که قصد دارد خدمات تجارت کریپتو خود را در ماه ژوئن به مصر گسترش دهد.نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا