اخبار ارز دیجیتال

حجم تراکنش های Reddit NFT با نزدیک به 3 میلیون دارنده کیف پول به بالاترین حد خود رسیده است

از سوی دیگر، انتشار توکن های غیر قابل تعویض به طور پیوسته در حال کاهش است.

بر اساس داده های ارائه شده توسط Polygon و Dune Analytics، مجموعه آواتار توکن غیرقابل تعویض Reddit (NFT) در 24 ساعت گذشته از 1.5 میلیون دلار فراتر رفت. این افزایش نشان دهنده بیش از یک سوم حجم تراکنش انباشته 4.1 میلیون دلاری مجموعه از زمان راه اندازی آن است. در همان زمان، حجم فروش روزانه Reddit NFT نیز به رکورد 3780 کلکسیون دیجیتالی دست یافت.

آواتارهای Reddit توسط هنرمندان مستقل ایجاد می شوند و به عنوان NFT در بلاک چین Polygon ایجاد می شوند. کاربران می توانند چنین مجموعه ای را در Vault، کیف پول رمزنگاری Reddit خریداری کنند. سپس می‌توان آن‌ها را پوشید و به‌عنوان عکس نمایه در هنگام ایجاد محتوا در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب نمایش داد.

پس از خرید مستقیم، NFT ها را می توان در بازارهای ثانویه مانند OpenSea خرید و فروخت. برخی از مجموعه‌ها پیشنهادهای کمی دارند یا اصلاً پیشنهاد نمی‌دهند، در حالی که برخی دیگر دارای حداقل قیمت بیش از 2000 دلار هستند. بالاترین قیمت فعلی Reddit NFT 24149 دلار یا 18 اتر (ETH) است.

مربوط: Reddit Avatar NFT شاهد یک برچسب قیمتی بی ثبات است

بیش از 2.9 میلیون آواتار کلکسیونی از زمان عرضه در ژوئیه ایجاد شده است. به همین ترتیب، تعداد کل کیف‌پول‌هایی که NFT‌های Reddit دارند اکنون ۲.۸ میلیون است. با این حال، عرضه این مجموعه افزایش متناسبی نداشته است، به طوری که تنها حدود چند هزار NFT در روز ضرب می شود، در مقایسه با نرخ رکورد روزانه حدود 200000 NFT که در اواخر اوت ضرب شد.

Reddit در ابتدا این سرمایه گذاری را به عنوان راهی برای هنرمندان برای ایجاد آثار هنری NFT و کسب درآمد از کلکسیون های خود در بازار NFT طراحی کرد. تا کنون، هنرمندان Datashow بیش از 60000 دلار حق امتیاز از فروش بازار ثانویه NFT های فوق الذکر به دست آورده اند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا