اخبار ارز دیجیتال

اپیدمی اخیر “TradFi to crypto” است، نه برعکس – مدیر سیاست دایره


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کارولین هیل می‌گوید: «آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد، یک وضعیت تا حدی کنایه‌آمیز «قوی سیاه» بود تا یک سرایت ارز دیجیتال به TradFi.

کارولین هیل، مدیر سیاست جهانی و استراتژی نظارتی در Circle ناشر استیبل کوین، مؤسسات مالی سنتی و نه دارایی های دیجیتال را مقصر ورشکستگی های اخیر بانک های مرتبط با کریپتو دانسته است.

هیل در پانل South by Southwest (SXSW) در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در آستین، تگزاس در 13 مارس گفت، در میان گزارشی مبنی بر اینکه Circle بیش از 3 میلیارد دلار در اختیار دارد.، به برخی نگرانی‌ها در مورد عدم پیوند USDC (USDC) اشاره کرد. سپرده گذاری در بانک سیلیکون ولی پس از کاهش حدود 10 درصدی در 10 مارس، قیمت استیبل کوین در 13 مارس به 1 دلار بازگشت.

هیل می‌گوید: «آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد، وضعیت قو سیاهی طنزآمیز بود، نه از کریپتو به TradFi، بلکه از TradFi به ارز دیجیتال. دلیل دیگری که فکر می‌کنم مقررات لازم است این است که نزدیک‌تر کردن ناشران استیبل کوین به بانک‌های مرکزی درست است. [way] زیرا در نهایت ما یک مدل کاملا محفوظ هستیم که بر صنعت بانکداری جزئی متکی است. ”

اسکات باگس، کارولین هیل و پیتر کرستنز در پانل SXSW در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در آستین، تگزاس در 13 مارس

قانونگذاران ایالات متحده، از جمله سناتورهای کریستن گیلیبراند و سینتیا لومیس، لایحه ای را برای ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرده اند که بر استیبل کوین ها در سال 2022 با دفتر کنترل کننده ارز نظارت می کند. اگرچه این لایحه هرگز توسط کنگره تصویب نشد، سناتورها چندین پیش نویس به روز شده از این لایحه را پس از وقایع سقوط بازار کریپتو، از جمله سقوط Terra و FTX منتشر کردند.

هیل در مورد اینکه وقایع اخیر پیرامون بانک سیلیکون ولی، بانک سیلورگیت و بانک سیگنچر چگونه بر قوانین آتی تأثیر خواهد گذاشت، توضیح داد.

“من نگهش دارم [federal standpoint legislation] از آنجایی که علاقه به این موضوع همچنان در حال افزایش است، زمان آن فرا رسیده است که در نظر بگیریم که تنظیم‌کننده‌های صادرکنندگان استیبل کوین چه کسانی خواهند بود و موسسات مالی سنتی، مانند فدرال رزرو، چه دسترسی‌هایی خواهند داشت. دوباره اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. ”

اسکات باگس، معاون سیاست تنظیم مقررات جهانی در کوین‌بیس، گفت چارچوب بازار ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا (MiCA) به ایالات متحده «پایه بسیار خوبی» برای مقررات ارائه می‌کند و آن را «رویکردی بسیار هوشمندانه» برای ارزهای دیجیتال می‌نامد. پس از فروپاشی صرافی های بزرگ مانند FTX.MiCA هنوز در انتظار رای نهایی توسط سیاست گذاران اتحادیه اروپا است، اما بسیاری انتظار دارند این چارچوب از سال 2024 اجرایی شود.

مربوط: صنعت کریپتو ممکن است از آسیب دائمی انحلال Silvergate فرار کند

سناتور رامیس ابتدا قرار بود در پنل نظارتی ارزهای دیجیتال SXSW سخنرانی کند. Cointelegraph با کارکنان خود تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا