🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشاور املاک ممکن است پیشنهاد ۳ میلیون دلاری برای ملک واشنگتن دی سی مرتبط با سام بنکمن-فرید را پذیرفته باشد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک خانه شهری در واشنگتن دی سی متعلق به گاردینگ علیه همه گیری به عنوان “مشروط” در وب سایت املاک و مستغلات ذکر شده است که نشان می دهد طرف های مسئول معامله این پیشنهاد را پذیرفته اند.

یک خریدار ناشناس می تواند به زودی دارای املاک و مستغلاتی باشد که قبلاً به صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX و مدیر عامل سابق آن سام بنکمن-فرید در محله کاپیتول هیل واشنگتن دی سی مرتبط بوده است.

یک پست به روز شده در Realtor.com می گوید که دارایی DC به عنوان “مشروط” فهرست شده است، به این معنی که طرفین معامله این پیشنهاد را پذیرفته اند، اما معامله هنوز تکمیل نشده است. بنا بر گزارش ها، این خانه شهری در نزدیکی ساختمان کنگره ایالات متحده متعلق به سازمانی غیرانتفاعی Guarding Against Pandemic بود که توسط برادر کوچکتر مدیر عامل سابق FTX، گابریل بنکمن-فرید، تأسیس شده بود.

کوین تلگراف در ژانویه گزارش داد که این ملک پس از اینکه به ظن سوء استفاده از وجوه کاربران FTX خریداری شد، از فهرست املاک خود حذف شد. لیست Realtor.com در زمان انتشار نشان از برچسب قیمت ۳ میلیون دلاری داشت، اما عکس های موجود نشانی از طراحی ارز دیجیتال یا بلاک چین برای خانه نداشتند.

در بحبوحه ورشکستگی FTX و اتهامات جنایی علیه سام بنکمن-فرید، مقامات ایالات متحده دارایی های مرتبط با صرافی ارز دیجیتال و مدیر عامل سابق آن، از جمله دارایی هایی که برای مشارکت های سیاسی استفاده می شد، بررسی کردند. Bankman-Fried با دو محاکمه جنایی که برای اکتبر ۲۰۲۳ و مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است به دلیل نقض مالی کمپین و سایر اتهامات روبرو خواهد شد.

مربوط: Houses on Hills: کشورهای برتر برای خرید املاک و مستغلات با ارزهای دیجیتال

مشخص نیست چه کسی در خرید ملک DC دخیل است و در صورت وجود، درآمد حاصل از فروش چه نقشی در روند ورشکستگی FTX در منطقه دلاور دارد. گزارش شده است که گابریل بنکمن-فرید در نوامبر ۲۰۲۲ از سمت مدیر اجرایی گاردینگ علیه بیماری همه گیر استعفا داد. کوین تلگراف با سازمان غیرانتفاعی تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا