🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوئنتین تارانتینو به دعوای Miramax درباره NFT های Pulp Fiction رسیدگی کرد

میرامکس نوامبر گذشته از کارگردان هالیوود شکایت کرد، پس از آن که ارائه دهنده بلاک چین Secret Network از حراجی برای “صحنه های فیلمنامه برش نخورده” او خبر داد.

میرامکس نوامبر گذشته پس از اینکه ارائه‌دهنده بلاک چین شبکه پنهان اعلام کرد که «صحنه‌های فیلمنامه برش‌نخورده» فیلم ۱۹۹۴ را به عنوان NFT به حراج می‌گذارد، از کارگردان شکایت کرد. استودیوی فیلم ادعا کرد که تمام حقوق «Pulp Fiction» را دارد، به جز مواردی که برای تارانتینو محفوظ است، که توکن‌های غیرقابل تعویض را شامل نمی‌شود.

این شرکت در آن زمان در حال توسعه استراتژی NFT خود بود. برت ویلیامز، وکیل استودیو در بیانیه ای نوشت:

در یک بیانیه مطبوعاتی اولیه برای حراج، شبکه Secret گفت که تارانتینو “حقوق انحصاری انتشار فیلمنامه Pulp Fiction را دارد و نسخه اصلی دستنوشته برای شخصی خصوصی خواهد بود که او دهه ها مخفی نگه داشته است.” یک گنج خلاق منحصر به فرد باشد.” حراج ۱.۱ میلیون دلار در ژانویه جمع آوری کرد و پس از آن فروش اضافی NFT به دلیل بحث و جدل لغو شد.

تارانتینو و میرامکس همچنین در تولیدات موفق دیگری مانند Kill Bill: Volumes 1 و ۲ همکاری داشته اند. Pulp Fiction از زمان اکران خود در سال ۱۹۹۴ تاکنون ۱۰۷.۹۳ میلیون دلار در ایالات متحده و ۲۱۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است.

کوئنتین تارانتینو کارگردان هالیوود و میرامکس تهیه کننده ظاهرا پس از یک ماه جنگ قانونی بر سر توکن های غیرقابل تعویض (NFT) مرتبط با فیلم پرفروش Pulp Fiction به توافق رسیده اند. طبق گزارش ها، استودیو فیلم ظرف دو هفته از شکایت خود صرف نظر خواهد کرد و در آینده با سازندگان فیلم از جمله در پروژه NFT همکاری خواهد کرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا