اخبار ارز دیجیتال

اکانت توییتر PwC Venezuela هک شد، مهاجمان XRP جعلی هدیه دادند

مهاجمان به حساب توییتر PwC Venezuela دسترسی پیدا کردند و در زمان نگارش این مقاله در هشت ساعت گذشته به طور فعال لینک های فیشینگ ارزهای دیجیتال را ارسال کرده اند.

مهاجمان به توییتر PwC Venezuela دسترسی پیدا کردند حساب از زمان نوشتن این مقاله، در هشت ساعت گذشته به طور فعال لینک های فیشینگ ارزهای دیجیتال را ارسال کرده است. با توجه به اینکه تمام توییت‌های ارسال شده توسط هکرها همچنان فعال هستند، واضح است که نمایندگان PwC هنوز متوجه سازش نشده‌اند.

سرمایه گذارانی که روی لینک ها کلیک می کنند در معرض فریب هکرها قرار دارند. با توجه به اینکه حساب توییتر PwC Veleneula در حال حاضر بیش از 37000 دنبال کننده دارد، اگر به سرعت از بین نرود این تهدید می تواند ویرانگر شود.

کوین تلگراف با PwC ونزوئلا تماس گرفت تا آنها را از هک مطلع کند. PwC Venezuela هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: ویدیوی رمزگذاری شده ایلان ماسک در کانال یوتیوب هک شده دولت کره جنوبی پخش شد

پلتفرم وام‌دهی کریپتو برزیلی BlueBenx اخیراً 22000 کاربر را از برداشت وجوه به دنبال هکی که ظاهراً 32 میلیون دلار (یا 160 میلیون ریال برزیل) تخلیه کرده است مسدود کرده است.

در رابطه با هک، یک سرمایه گذار ناشناس به Portal do Bitcoin گفت:

“من فکر می کنم این داستان حمله هکری احتمالاً یک کلاهبرداری است زیرا آنها آن را ساخته اند و جعلی به نظر می رسد.”

این بیانیه نشان دهنده عدم اعتماد عمومی در میان سرمایه گذاران در مبادلات متمرکز ارزهای دیجیتال است.

حساب رسمی توییتر شرکت حسابداری Big 4 ونزوئلا PwC در معرض خطر قرار گرفته و توسط هکرها برای به اشتراک گذاشتن پیوندهایی به هدایای توکن XRP تقلبی استفاده شده است.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا