اخبار ارز دیجیتال

دست ها بالا!اینترپل وارد متاورس می شود

متاورس اینترپل عملیاتی است و برای ساده کردن ارتباطات بین واحدهای مختلف طراحی شده است و ابزاری برای انجام آموزش و آموزش فراهم می کند.

سازمان بین‌المللی پلیس جنایی (اینترپل) در حالی که آماده می‌شود تا فهرست رو به رشدی از «جنایت‌های احتمالی» در متاورس را سرکوب کند، از هدست‌های واقعیت مجازی استفاده می‌کند.

بر اساس اعلامیه ۲۰ اکتبر، INTERPOL “اولین متاورس را که به طور خاص برای سازمان های مجری قانون در سراسر جهان طراحی شده است” راه اندازی کرده است که در نودمین مجمع عمومی INTERPOL در دهلی نو معرفی می شود. در حال حاضر به طور کامل عملیاتی شده است.

دفتر متاورس: اینترپل

اینترپل بیان کرده است که عامل اصلی جهش به متاورس به دلیل استفاده بازیگران بدی از فناوری برای ارتکاب جنایات است، اما نرخ پذیرش عمومی احتمالاً ادامه خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که طی چند سال آینده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

مجرمان در حال حاضر بهره برداری از Metaverse را آغاز کرده اند. مجمع جهانی اقتصاد […] هشدار می دهد که کلاهبرداری های مهندسی اجتماعی، افراط گرایی خشونت آمیز و اطلاعات نادرست می تواند به ویژه مشکل ساز باشد.

با افزایش تعداد کاربران Metaverse و پیشرفته تر شدن فناوری، فهرست جرایم احتمالی از جمله جنایت علیه کودکان، سرقت داده ها، پولشویی، کلاهبرداری مالی، جعل، باج افزار، فیشینگ، تجاوز جنسی افزایش خواهد یافت. و آزار و اذیت.»

ماه گذشته یک مرد کره جنوبی به دلیل آزار جنسی کودکان و اجبار آنها به ارسال عکس ها و فیلم های ناشایست در متاورس به چهار سال زندان محکوم شد.

در رویدادی در دهلی، اینترپل همچنین برنامه‌های خود را برای توسعه واحدی که برای سرکوب جرایم رمزنگاری اختصاص دارد، فاش کرد. یورگن استاک، مدیر اجرایی اینترپل، بر نیاز به یک واحد تعیین‌شده تأکید کرد، زیرا بسیاری از سازمان‌های مجری قانون در حال حاضر برای مقابله با پیچیدگی این بخش مجهز نیستند.

پراوین سینها، مدیر ویژه اداره تحقیقات مرکزی هند، گفت که ماهیت جهانی جرایم سایبری نظارت بر آن را به طور فزاینده ای دشوار کرده است و هماهنگی عاملی کلیدی در تسهیل تلاش های آنها است.

سینها گفت: «تنها پاسخ، همکاری بین‌المللی، هماهنگی، اعتماد و به اشتراک‌گذاری بی‌درنگ اطلاعات است.

متاورس جدید اینترپل به کاربران ثبت نام شده امکان دسترسی به این پلتفرم را می دهد تا «فاکس مجازی دفتر مرکزی دبیرخانه اینترپل در لیون، فرانسه» را ببینند یا در یک دوره تحقیقات پزشکی قانونی شرکت کنند.

مربوط: دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra می گوید که پس از اعلام اینترپل، “هیچ تلاشی برای پنهان کردن” انجام نداده است.

اینترپل اعلام کرده است که امیدوار است متاورس خود راهی ساده تر و کارآمدتر برای سازمان های مختلف در سراسر جهان برای برقراری ارتباط و همکاری با یکدیگر فراهم کند. همچنین تاکید بر آموزش و آموزش برای

اوایل این هفته، پلیس عجمان اعلام کرد که طبق اطلاعات ۱۶ اکتبر از طریق فناوری Metaverse به مشتریان خدمات رسانی خواهد کرد. توییت از مقاماتنویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا