اخبار ارز دیجیتال

وضعیت بانک ملی مشروط Protego بدون تأیید منقضی شده است: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در هفته ای که صنعت کریپتو و سایر نقاط جهان درگیر اخبار بد بانکی بودند، یک شکست بانکی دیگر آشکار شد.

طبق گزارش 17 مارس فورچون، منشور بانک اعتماد ملی مشروط پروتگو، متولی ارزهای دیجیتال، بدون دریافت تاییدیه دائمی منقضی شده است.

سخنگوی دفتر کنترل ارز ایالات متحده (OCC) به فورچون گفت که این شرکت الزامات قبل از تبدیل را برآورده نمی کند. به گفته یک سخنگوی:

“[The] الزامات قبل از تحول شامل سیاست‌ها، رویه‌ها، سیستم‌ها و سایر اقدامات برای اطمینان از عملیات ایمن و سالم بانک و برآوردن حداقل نیازهای سرمایه و نقدینگی بود. ”

به پروتگو مستقر در واشنگتن منشور مشروط 18 ماهه از فوریه 2021 با یک تمدید اعطا شد. طبق اساسنامه مشروط، سازمان نمی تواند سپرده قبول کند. یک منبع ناشناس به فورچون گفت که Protego در مورد بودجه لازم برای برآورده کردن الزامات منشور تا مهلت 4 فوریه به توافق رسیده است، اما پاسخ محکمی در مورد منشور دریافت نکرده است.

در یک OOC Bulletin به تاریخ 5 تا 11 مارس به Protego اشاره شد و زمانی که در 4 فوریه تبدیل شد، منسوخ بود.

موارد مرتبط: 89 درصد همچنان به مدیران متمرکز علیرغم فروپاشی سال 2022 اعتماد دارند: نظرسنجی

بنیانگذار و رئیس اجرایی پروتگو، گرگ گیلمن، در مصاحبه ای با فورچون گفت که او احساس می کند پروتگو نیازمندی های مالی خود را برآورده کرده است و این شرکت مجدداً به OCC، یکی از بخش های وزارت خزانه داری فدرال، درخواست داده یا از مقامات ایالتی برای انجام تجارت درخواست کرده است. Stetbank.

یک منشور فدرال به Protego اجازه می‌داد تا دارایی‌های دیجیتال را ذخیره کند و عملکردهای احراز هویت مانند اقدامات مشتری خود را بشناسید. بانک Anchorage در حال حاضر تنها شرکت رمزنگاری دارای مجوز بانکداری ملی است.

بانک کاستودیا در 23 فوریه از ثبت نام در فدرال رزرو خودداری کرد. Paxos همچنین مجوز بانک اعتماد ملی مشروط را در سال 2021 دریافت کرده است. یک سخنگوی گفت که این شرکت “به کار سازنده با OCC” در مورد برنامه در حال انتظار ادامه می دهد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا