اخبار ارز دیجیتال

دادستانی می خواهد NFT ها را به عنوان اوراق بهادار ادعا کند، ادعا می کند تیم حقوقی کارمند سابق OpenSea

وکیل ناتانیل چستین گفت: “دولت از کاربرد غیرمستند قانون کیفری برای پیگرد فوری برای ایجاد سابقه ای در فضای دارایی دیجیتال استفاده کرد.”

وکلای ناتانیل چستین، مدیر سابق محصولات OpenSea که متهم به تجارت داخلی هستند، ادعا می کنند که مقامات ایالات متحده فقط برای ایجاد سابقه ای که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) اوراق بهادار هستند، تحت پیگرد قانونی قرار داده اند.

در پرونده‌های روز جمعه در دادگاه منطقه جنوبی نیویورک، تیم حقوقی چستین در گرینبرگ تراوریگ از وی به دلیل کلاهبرداری و پولشویی در رابطه با طرح معاملاتی خودی NFT از ژوئن تا سپتامبر ۲۰۲۱ شکایت کرد. درخواستی برای رد تعقیب علیه او ارائه کرد. وکلا استدلال کرده اند که اتهامات کارمندان سابق OpenSea تا حدی باطل است “زیرا NFT های مورد بحث نه اوراق بهادار و نه کالا هستند” و اینکه توکن ها از نظر قانونی دارایی پلتفرم محسوب نمی شوند.

تیم حقوقی Chastain گفت: «دولت از کاربرد بی‌اساس قوانین کیفری برای پیگرد فوری برای ایجاد سابقه در فضای دارایی دیجیتال استفاده کرد.» “در حالی که به دنبال استفاده از اولین کیفرخواست در نوع خود برای ادعای اتهامات گسترده در مورد تجارت داخلی، سرقت اموال و پولشویی است، اتهامات دولت در تضاد با سوابق طولانی مدت تثبیت شده و پرچم گذاری بلاک چین است. این تلاشی شفاف برای دفاع از خود است. صنعت.”

در ماه ژوئن، دادستان چستین را به تجارت داخلی متهم کرد و ادعا کرد که او از موقعیت OpenSea و اطلاعات داخلی خود برای خرید ۴۵ NFT قبل از فهرست شدن در وب سایت Marketplace استفاده کرده است. ظاهراً از کیف پول ها و حساب های داغ ناشناس استفاده کرده و بعداً NFT ها را برای سود فروخته است. دوین فینزر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل OpenSea به جای نوشتن نام در مورد Chastain، چندین اتهام را در یک پست وبلاگی در سپتامبر ۲۰۲۱ تأیید کرد و اشاره کرد که کارمند استعفا داده است.

کوین تلگراف در ژوئن گزارش داد که آلما آنگوتی، وکیل سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گفت که این شکایت می تواند منجر به طبقه بندی NFT ها به عنوان اوراق بهادار شود. Chastain یکی از اولین افرادی بود که در ایالات متحده در دعوای قضایی مربوط به تجارت داخلی NFT ها در فضای کریپتو متهم شد.

مربوط: SEC در حال بررسی بازار NFT در مورد نقض احتمالی اوراق بهادار: گزارش

اگر تیم حقوقی Chastain با دادستان ها به توافق برسد یا پرونده را ببازد، می تواند SEC را تشویق کند تا اختیارات نظارتی و اجرایی خود را بر روی برخی ارزهای دیجیتال گسترش دهد. ۹ دارایی رمزنگاری شده را به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی کنید.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا