اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Stakinsat می گوید روایت طرفدار بلاک چین مانع پذیرش بیت کوین می شود

Jocelyn Tonellier، بنیانگذار شرکت بانکداری سرمایه گذاری رمزنگاری Stakinsat، گفت که برگزاری این رویداد در بازار نزولی چالش برانگیز بود، اما دیدن شرکت کنندگان بین المللی بسیار لذت بخش بود.

پس از بیش از یک دهه تکامل، من تصمیم گرفتم باور کنم که تعداد انگشت شماری از اعضای جامعه کریپتو به دلایل شخصی توجیه شده با بیت کوین (BTC) مخالف هستند.

Josselin Tonnellier، بنیانگذار صرافی بیت کوین StackinSat و سازمان دهنده Surfin’ Bitcoin 2022، معتقد است که این مفهوم خاص یکی از موانع اصلی پذیرش گسترده BTC در فرانسه است. من اینجا هستم.

Tonellier در یک مصاحبه اختصاصی با خبرنگار Cointelegraph جوزف هال، چندین موضوع مهم از جمله پذیرش بیت کوین و کریپتو در فرانسه، ریشه ها و اهداف کنفرانس Surfin’ Bitcoin و غلبه بر چالش های بازار نزولی را مورد بحث قرار می دهد.

مدیر اجرایی توضیح داد که یکی از مهم ترین نگرانی ها در فرانسه در مورد پذیرش بیت کوین، روایت طرفدار بلاک چین است که تصویری منفی از بیت کوین ترسیم می کند.

بلاک چین سال هاست که عالی بوده است. بیت کوین بد است. من می خواهم بتوانم توضیح دهم که چیست

در مورد ارتباط موج سواری و بیت کوین، مدیر اجرایی گفت که هدف از این رویداد این است که مکانی بسیار خنک داشته باشیم که در آن اکوسیستم بتواند با هم جمع شود و ارتباط برقرار کند. من اینجا هستم.

ما می‌خواستیم مکانی ایجاد کنیم که مردم را در یک محیط بسیار زیبا دور هم جمع کند تا مردم بتوانند در پایان ماه اوت از ساحل لذت ببرند و احساس کنند که در مورد بیت کوین برای تعطیلات صحبت می‌کنند. استراحت کن. کت و شلوار و پاپیون زیادی می بینی.”

برگزارکنندگان این رویداد همچنین تاکید کردند که رویدادهای Web3 و توکن غیرقابل تعویض (NFT) زیادی در کشور وجود دارد و برای بیت کوین چندان زیاد نیست. وی افزود که این امر باعث شد تا تیم آنها این رویداد را گرد هم بیاورند.

مربوط: کارشناسان می گویند ارزهای دیجیتال کپی بیت کوین در واقع موفقیت آمیز نیستند

جدای از این موارد، هال همچنین از تونلیه درباره مشکلاتی که در حال حاضر در سازماندهی رویدادها در بازارهای نزولی با آن مواجه است، پرسید. برگزارکننده رویداد توضیح داد که فراز و نشیب هایی از جمله بودجه برای این رویداد وجود داشته است.

این امر فرصت های حمایت مالی را محدود می کند، به خصوص در بازار نزولی، که حتی بیشتر کاهش یافته است و همانطور که می توانید تصور کنید، بودجه بازاریابی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

علیرغم چالش‌هایی که باید با آن‌ها روبرو شوند، تونریر گفت که توانست مردم را دور هم جمع کند و رویداد را به جلو پیش ببرد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا