اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت ۸/۱۲: BTC، ETH، BNB، XRP، ADA، SOL، DOGE، DOT، MATIC، AVAX

بیت‌کوین و بسیاری از آلت‌کوین‌ها در حال ایجاد یک الگوی نزولی هستند، زیرا احساسات در سراسر ارزهای دیجیتال و بازار سهام همچنان در حال بهبود است.

بیت کوین (BTC) نتوانست از سد ۲۵۰۰۰ دلار در ۱۱ آگوست عبور کند، اما انتشار یک شاخص قیمت مصرف کننده “مطلوب” و بزرگترین مدیر دارایی جهان که بر مجموع بیش از ۱۰ تریلیون دلار نظارت دارد، دو کاتالیزور وجود داشت، اخبار شرکت BlackRock. . دارایی – محصول سرمایه گذاری لحظه ای بیت کوین راه اندازی شد.

در مقابل، اتر (ETH) بر اساس اخباری مبنی بر اینکه شبکه آزمایشی Goerli با موفقیت Proof of Stake را فعال کرده است، توانسته است دستاوردهای اخیر خود را حفظ کند و در ۱۵ یا ۱۶ سپتامبر معامله خواهد کرد. Santiment افزایش تجارت نهنگ‌های اتری را به همراه پتانسیل تجمع نهنگ نشان می‌دهد.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال سس: سکه ۳۶۰

اما تحلیلگران در مورد چشم انداز بهبود فعلی اختلاف نظر دارند. برخی بر این باورند که بیت کوین می تواند به بالای ۲۸۰۰۰ دلار برسد، در حالی که برخی دیگر کمتر صعودی هستند و انتظار دارند قیمت کاهش یابد و به روند نزولی بازگردد.

آیا خریداران می‌توانند موانع سربار بیت‌کوین را برطرف کنند و آلت‌کوین‌ها را انتخاب کنند؟ برای فهمیدن این موضوع به نمودار ۱۰ ارز دیجیتال برتر ما نگاهی بیندازید.

BTC/USDT

بیت کوین در ۱۱ آگوست از مقاومت سربار ۲۴۶۶۸ دلار بالاتر رفت، اما گاوها نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. این نشان می دهد که خرس ها هنوز تسلیم نشده اند و در رالی می فروشند.

نمودار روزانه BTC/USDT.منبع: Trading View

قیمت بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۳,۱۵۱ دلار) و ۲۴,۶۶۸ دلار باقی می ماند. یک معامله با محدوده باریک معمولاً با یک دامنه گسترده دنبال می شود، اما جهت شکست به سختی می توان با قطعیت پیش بینی کرد.

در این حالت، متحرک نمایی ۲۰ روزه به تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده مثبت قرار دارد که نشان دهنده مسیر صعودی با کمترین مقاومت است.

اگر خریداران قیمت را بالای ۲۵۰۰۰ دلار نگه دارند، حرکت صعودی افزایش خواهد یافت و این جفت می تواند به ۲۸۰۰۰ دلار و حتی تا ۳۲۰۰۰ دلار حرکت کند.

اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، ممکن است این دیدگاه مثبت در کوتاه مدت باطل شود. سپس این جفت می تواند به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۲۱۸۴۵ دلار) سقوط کند.

اتریوم/USDT

اتر سعی کرد در ۱۱ آگوست از ۲۰۰۰ دلار خارج شود، اما برتری طولانی کندل در آن روز نشان می دهد که خرس ها با سرعت از این سطح دفاع می کنند.

نمودار روزانه ETH/USDT.منبع: Trading View

با این حال، علامت مثبت این است که گاو نر جای خود را به خرس ها نمی دهد. این نشان می دهد که معامله گران عجله ای برای ثبت سود ندارند زیرا انتظار دارند روند صعودی ادامه یابد.

میانگین متحرک روند صعودی و RSI نزدیک به منطقه بیش از حد خرید نشان دهنده لطف خریداران است. اگر گاوها از ۲۰۰۰ دلار خارج شوند، جفت ETH/USDT می تواند به خط روند نزولی صعود کند.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطوح فعلی سقوط کند، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا جفت را به سطح شکست ۱۷۰۰ دلاری کاهش دهند. انتظار می رود که گاوها به این حمایت افت کنند.

BNB/USDT

بایننس کوین (BNB) در ناحیه مقاومت بالای ۳۳۸ تا ۳۵۰ دلار با مقاومت سختی مواجه است. خرس‌ها بارها تلاش‌های گاوها برای رفع این مانع را خنثی کرده‌اند، اما خریداران چیز زیادی را واگذار نکرده‌اند. این نشان می دهد که گاوها به سمت خروجی عجله نمی کنند زیرا انتظار حرکت بالاتری دارند.

نمودار روزانه BNB/USDT.منبع: Trading View

تثبیت محکم در نزدیکی مقاومت بالای سر، شانس عبور از آن را افزایش می دهد. در آن صورت، جفت BNB/USDT می‌تواند به ۳۸۰ دلار و سپس ۴۱۴ دلار صعود کند.

پشتیبانی کلیدی که باید به آن توجه کرد، متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۰۰ دلار) است. اگر خرس ها به زیر این سطح برسند، جفت می تواند به ۲۷۵ دلار و سپس به SMA 50 روزه (۲۶۱ دلار) کاهش یابد. شکست زیر این حمایت می تواند به نفع خرس ها باشد.

XRP/USDT

XRP بین مقاومت سربار ۰.۳۹ دلار و متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۳۷ دلار) گیر کرده است. خرس‌ها در ۹ و ۱۰ آگوست تلاش کردند این عدم قطعیت را به نفع خود حل کنند، اما گاوها این کاهش را خریدند و قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه رساندند.

نمودار روزانه XRP/USDT.منبع: Trading View

خریداران در ۱۱ آگوست تلاش کردند قیمت را به بالای ۰.۳۹ دلار برسانند، اما خرس‌ها موضع خود را حفظ کردند. این نشان می‌دهد که ۰.۳۹ دلار و SMA 50 روزه (۰.۳۵ دلار) سطوح مهمی برای تماشا در کوتاه مدت هستند.

اگر خریداران موانع سربار را برطرف کنند، جفت XRP/USDT می تواند به ۰.۴۸ دلار و سپس به ۰.۵۴ دلار حرکت کند. در مقابل، اگر قیمت به زیر SMA 50 روزه برود، جفت ممکن است به سمت حمایت بحرانی ۰.۳۰ دلار سقوط کند.

ADA/USDT

خریداران سعی کردند Cardano (ADA) را به بالای مقاومت سربار ۰.۵۵ دلار در ۱۱ آگوست برسانند، اما خرس ها با موفقیت این سطح را حفظ کردند. قیمت می تواند تا EMA 20 روزه (۰.۵۱ دلار) کاهش یابد.

نمودار روزانه ADA/USDT.منبع: Trading View

بعید به نظر می رسد که یک معامله با محدوده باریک بین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ۰.۵۵ دلار طولانی باشد. اگر خریداران قیمت را به بالای ۰.۵۵ دلار برسانند، جفت ADA/USDT می تواند به ۰.۶۳ دلار و سپس به مقاومت سربار ۰.۷۰ دلار حرکت کند.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا حمایت را در ۰.۴۵ دلار به چالش بکشند. اگر حمایت برقرار باشد، ادغام می تواند برای مدتی بین ۰.۴۵ تا ۰.۵۵ دلار ادامه یابد.

Sol/USDT

Solana (SOL) در ۱۰ آگوست به SMA 50 روزه (۳۹ دلار) بازگشت که نشان می دهد گاوها به خرید در سطوح پایین ادامه می دهند. گاوها سعی کردند قیمت را به مقاومت بالای ۴۸ دلار برسانند، اما خرس‌ها بهبود را در ۴۵.۳۲ دلار در ۱۱-اگوست به تعویق انداختند.

نمودار روزانه SOL/USDT.منبع: Trading View

جفت SOL/USDT ممکن است برای مدتی به تجارت در ساختار مثلث صعودی ادامه دهد. خرس ها باید قیمت را به زیر خط حمایت کاهش دهند تا این تنظیم صعودی را شکست دهند.

از طرف دیگر، گاوها برای تکمیل یک الگوی صعودی باید قیمت را به بالای ۴۸ دلار برسانند. در این صورت، جفت می تواند تا ۶۰ دلار حرکت کند و به هدف الگوی ۷۱ دلار حرکت کند.

Doge/USDT

Dogecoin (DOGE) دوباره از مقاومت سربار ۰.۰۸ دلار در ۱۱ آگوست سقوط کرد.

نمودار روزانه DOGE/USDT.منبع: Trading View

خرس‌ها سعی خواهند کرد قیمت را به زیر میانگین‌های متحرک کاهش دهند و خط روند الگوی مثلث افزایشی را به چالش بکشند. شکستن و بسته شدن زیر این حمایت، راه‌اندازی صعودی را باطل می‌کند و در را برای آزمایش مجدد احتمالی در ۰.۰۶ دلار باز می‌کند.

برخلاف این فرض، اگر قیمت از میانگین های متحرک جهش کند، نشان می دهد که گاوها به خرید در سطوح پایین ادامه خواهند داد. گاوها باید قیمت را به بالای ۰.۰۸ دلار برسانند تا الگوی مثلث صعودی را تکمیل کنند. در این صورت، جفت DOGE/USDT می تواند تا ۰.۱۰ دلار افزایش یابد.

مربوط: ۳ ارز دیجیتال به لطف ادغام اتریوم از قیمت ETH پیشی گرفتند

نقطه/USDT

نقطه پولکا (DOT) شاهد تطابق نزدیک بین گاوها و خرس ها در نزدیکی سطح شکست ۹ دلاری است. خرس‌ها در تلاش هستند تا قیمت را به زیر ۹ دلار برگردانند در حالی که گاوها تلاش می‌کنند سطوح را به سمت حمایت سوق دهند.

نمودار روزانه DOT/USDT.منبع: Trading View

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۸.۴۷ دلار) افزایش یافته است و RSI در محدوده مثبت قرار دارد که برای خریداران یک برد برد است. اگر قیمت از سطوح فعلی افزایش یابد و از ۹.۶۵ دلار خارج شود، جفت DOT/USDT می تواند به ۱۰.۸۰ دلار و سپس به ۱۲ دلار حرکت کند.

از طرف دیگر، اگر قیمت به زیر منطقه حمایتی قوی ۹ دلار و متحرک نمایی ۲۰ روزه سقوط کند، نشان می دهد که شکست اخیر ممکن است یک تله صعودی بوده باشد. دلار) ممکن است سقوط کند.

Matic/USDT

Polygon (MATIC) در چند روز گذشته در محدوده محدودی بین متحرک نمایی متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۸۸ دلار) و ۰.۹۶ دلار معامله می شود که نشان دهنده ادامه بلاتکلیفی بین خریداران و فروشندگان است.

نمودار روزانه MATIC/USDT.منبع: Trading View

اگر این عدم قطعیت به سمت بالا برطرف شود، جفت MATIC/USDT می‌تواند تا مقاومت سربار محدود در ۱.۰۲ دلار افزایش یابد. گاوها باید بر این مانع غلبه کنند تا شروع رالی بعدی را به ۱.۲۶ دلار و سپس به ۱.۵۰ دلار نشان دهند.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، مزیت کوتاه مدت می تواند به نفع خرس ها باشد. پس از آن، این جفت می تواند به حمایت قوی در ۰.۷۵ دلار سقوط کند.

AVAX/USDT

بهمن (AVAX) در چند روز گذشته بالاتر از سطح شکست ۲۶.۳۸ دلار معامله شده است که نشان می دهد گاوها عجله ای برای کنار گذاشتن سلطه خود ندارند.

نمودار روزانه AVAX/USDT.منبع: Trading View

افزایش تدریجی متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۵.۶ دلار) و RSI در نزدیکی منطقه اشباع خرید به نفع خریداران است. اگر گاوها قیمت را به بالای ۳۱ دلار برسانند، جفت AVAX/USDT می تواند شتاب بگیرد و تا ۳۳ دلار و سپس به هدف الگوی ۳۹.۰۵ دلار حرکت کند.

اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، ممکن است این دیدگاه مثبت در کوتاه مدت باطل شود. در این صورت، جفت ممکن است به SMA 50 روزه (۲۱.۹۱ دلار) و سپس به خط حمایت سقوط کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

ارائه دهنده داده های بازار بیت کوین بزنید تبدیل پول.

نویسنده: Rakesh Upadhyay

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا