اخبار ارز دیجیتال

دو برابر شدن قیمت بیت کوین بالقوه می تواند بیت کوین را به ۳۰۰۰۰ دلار برساند با وجود “ترس های شدید”

فشار فروش در بازار بیت کوین به اندازه بحران Terra و Three Arrows Capital بد نیست.

قیمت بیت کوین (BTC) ممکن است در ماه سپتامبر بیش از ۵۰ درصد افزایش یابد، در غیر این صورت به دلیل بازدهی پایین تاریخی، ماه شومی برای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود.

قیمت بیت کوین دو برابر شده و به ۳۰۰۰۰ دلار می رسد؟

سیگنال‌های صعودی متناقض از الگوی احتمالی دو پایین در نمودار بلندمدت بیت کوین در برابر دلار آمریکا می‌آیند. پایین دوبل یک الگوی برگشتی صعودی است شبیه حرف “W” با دو پایین و یک چرخش رو به پایین به بالا.

تصویر ته دوتایی.منبع: Thinkmarket

سقوط بیت کوین به زیر ۲۰۰۰۰ دلار در ماه ژوئیه و به دنبال آن یک بهبود شدید به سوی ۲۵۰۰۰ دلار پیش از بازگشت به سطح ۲۰۰۰۰ دلار در ماه اوت تا حدودی سناریوی دو کفی را تایید می کند. ارز دیجیتال پس از بازگشت به ۲۵۰۰۰ دلار این الگو را تکمیل می کند.

در یک سناریوی ایده‌آل، یک حرکت قیمت به شکل W می‌تواند با افزایش شدید دیگری، یعنی شکست دو طرفه، همراه شود.

از طرف دیگر، اگر فاصله بین قله الگو (خط گردن) و پایین‌ترین سطح را اندازه‌گیری کنیم و نتیجه را به نقطه شکست اضافه کنیم، مانند شکل زیر، هدف رو به بالا دو پایین را پیدا می‌کنیم. این یک افزایش احتمالی قیمت ۵۰ درصدی است.

نمودار روزانه بیت کوین/دلار آمریکا که دارای تنظیمات شکست دوگانه در پایین است.منبع: Trading View

در یک یادداشت جانبی، طبق مطالعه آکادمی تجارت سامورایی در مورد الگوهای نمودار رایج، راه‌اندازی‌های دوپایین دارای خطر شکست کوچکی در حدود ۲۱.۴۵% هستند.

بازارها دوباره در “ترس شدید” هستند

یک سناریوی معکوس صعودی برای بیت کوین در بحبوحه کاهش عمومی قیمت در بازارهای ریسک رخ می دهد.

در ابتدا، سقوط بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار پس از آن آغاز شد که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، هفته گذشته بار دیگر موضع جنگ طلبانه خود را در مورد تورم در جکسون هول تأیید کرد. علاوه بر این، شاخص محبوب ترس و طمع طبق (F&G)، احساسات بازار بیت کوین در گروه “ترس شدید” قرار گرفت. .

اما برای فیلیپ سوئیفت، خالق منبع داده بیت کوین LookIntoBitcoin، احساسات بازار به اندازه ماه ژوئن ترسناک نیست. که در

سوئیفت توضیح داد: “امتیاز F&G به اندازه زمانی که امتیاز به ۶ کاهش یافت وحشتناک نیست. اکنون به ۲۳ رسیده است.”

در آن زمان وحشت کور وجود داشت، اما اکنون در زمان بی تفاوتی هستیم که مردم از بازار خرس خسته شده‌اند و نگران تعطیلات تابستانی و بحران هزینه‌های زندگی هستند.

بر اساس داده‌های ردیابی شده توسط Glassnode، این بیانیه مطابق با این است که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین دارایی‌های خود را با ضرر روزانه ۲۲۰ میلیون دلار به فروش می‌رسانند.

او افزود: در آخرین گزارش هفتگی خود، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای گفت: «به نظر می‌رسد تمایل سرمایه‌گذاران صرفاً «پول خود را پس می‌گیرند»، با هزینه‌های هنگفت یا نزدیک به هزینه. گاوهای بیت کوین در حال انجام یک نبرد سخت هستند.

مرتبط: UBS احتمال رکود ایالات متحده را تا ۶۰٪ افزایش می دهد، این برای قیمت ارزهای دیجیتال چه معنایی دارد؟

این شامل نهنگ‌ها می‌شود، نهادهایی که بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین نگهداری می‌کنند. با توجه به منابع داده Ecoinometrics، آنها اخیراً بیت کوین انباشته کرده اند زیرا قیمت آن در حدود ۲۰۰۰۰ دلار در نوسان است.

نیک، تحلیلگر Econometrics می نویسد: در این بازار نزولی، ما یا انتخاب می کنیم که موقعیت ها را با میانگین قیمت دلار حفظ کنیم یا خرید کنیم و منتظر افت شدید باشیم.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا