اخبار ارز دیجیتال

Polygon با سازمان های غیردولتی حفاظت از دریا برای ترویج سواد اقیانوسی شریک می شود

از طریق Metaverse، شرکت کنندگان می توانند یکی از پیشرفته ترین کشتی های تحقیقاتی اقیانوس شناسی جهان، RV Odyssey را کشف کنند.

Polygon، یک پلتفرم مقیاس‌پذیر غیرمتمرکز اتریوم، همکاری با بنیاد حفاظت، اکتشاف و آموزش اقیانوس (OCEEF) را اعلام کرده است. این برای ترویج سواد اقیانوسی از طریق راه‌های جدید خلاقانه، سرگرم‌کننده و جذاب برای قرار دادن مردم در مأموریت‌ها در اعماق دریا است.

Polygon گفت که هدف از این همکاری ارائه یک تجربه تعاملی از طریق یک پلت فرم حاکمیتی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در تصمیم گیری های حیاتی در مورد یکی از پیشرفته ترین کشتی های تحقیقاتی اقیانوس شناسی جهان، RV Odyssey، کمک کنند. من به اشتراک گذاشتم که وجود دارد. شرکت کنندگان می توانند کشتی تحقیقاتی پیشرفته را از طریق تجربه ای غوطه ور و تعاملی در Metaverse کشف کنند.

هدف این مشارکت، فعال کردن شرکت‌کنندگان برای تعیین و تحقیق در مورد برنامه‌های سفر آینده کشتی، و همچنین شرکت در ماموریت‌های داخل کشتی از طریق Metaverse و سایر ابزارهای Web3 است.

الکس موکاس بنیانگذار OCEEF در اجلاس Blockchain Summit 2.0 به میزبانی Polygon گفت:

با استفاده از شراکت Polygon و فناوری کربن خنثی آن به عنوان سکوی پرتاب، از فناوری برای دموکراتیک کردن دسترسی به کشتی ها از طریق چندین پلتفرم Web3 استفاده خواهیم کرد و به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که برنامه های سفر آینده و تحقیق در مورد کشتی ها را تعیین کنند. این ویژگی ویژگی هایی را ارائه می دهد که به آنها کمک می کند.

OCEEF همچنین به گروه‌هایی از دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به تیم‌ها بپیوندند و مأموریت‌ها و غواصی‌های مختلف را انجام دهند. این فرصت ها از طریق NFT هایی که برای تامین مالی پروژه استفاده می شوند، در دسترس خواهند بود.

Sandeep Nailwal یکی از بنیانگذاران Polygon گفت:

ما بسیار متواضع هستیم که بتوانیم یک ابتکار جهانی مانند آنچه OCEEF روی آن کار می‌کند تسهیل کنیم. می‌دانم که نقشی در تحقق آن دارم.

در آوریل، تیم اصلی Polygon متعهد شد که تا پایان سال کربن منفی شود و 20 میلیون دلار به پروژه‌های مرتبط با آب و هوا اختصاص داد. از آن زمان، Polygon ادعا می کند که به بی طرفی کربن دست یافته است و 104794 تن گازهای گلخانه ای را حذف کرده است. این بیش از کل بدهی CO2 از زمان شروع شبکه است.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا