🚨 اخبار ارز دیجیتال

چند ضلعی (MATIC) به نقطه عطف اصلی در مسیر مالکیت جامعه می رسد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polygon (MATIC) با راه‌اندازی Polygon Governance Hub که به عنوان یک راه‌حل حاکمیتی و رابط کاربری تمام عیار برای جامعه عمل می‌کند، به نقطه عطفی در سفر خود به سمت مالکیت جامعه رسیده است.

مرکز حکومتی Polygon که با همکاری آراگون ایجاد شده است، به کاربران و سازندگان اجازه می دهد تا بر توسعه اساسی فناوری Polygon تأثیر بگذارند و ارزش های جامعه را به آن القا کنند.

سال گذشته، جامعه Polygon به توسعه چارچوبی برای حکومت غیرمتمرکز و تحت رهبری جامعه Polygon کمک کرد، با تأکید بر سه رکن کلیدی یا جنبه های حاکمیتی: حاکمیت پروتکل، حاکمیت قرارداد سیستم هوشمند (SSC) و خزانه داری جامعه. مدیریت.

انتشار اولیه Hub بر دو مورد از سه ستون Polygon Governance تمرکز خواهد کرد: حاکمیت پروتکل و حاکمیت قراردادهای هوشمند سیستم (SSC).

مرتبط با

اجزای مختلف مرکز حاکمیت محدوده پیشنهاد شده است که طی چند ماه آینده به مرحله اجرا درآید. جامعه می تواند در هر مرحله از توسعه بازخورد تکراری ارائه دهد و ایده های جدیدی را به مرکز حاکمیت محدوده معرفی کند. این مرکز توسط آراگون در فازهای مختلف ساخته خواهد شد.

Polygon Gov Hub در شکل نهایی خود به عنوان یک رابط شفاف برای کلیه فرآیندهای تصمیم گیری در قراردادهای هوشمند سیستم Polygon با فعالیت هایی از جمع آوری اطلاعات تا رای گیری در نظر گرفته شده است.

خبر مثبت دیگر برای اکوسیستم Polygon (MATIC) باز شدن قفل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ POL در کمک مالی طی ۱۰ سال آینده است. در فصل اول برنامه کمک هزینه جامعه، در مجموع ۳۵ میلیون MATIC به تامین مالی پروژه ها در محیط Polygon و Ethereum اختصاص یافت.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا