اخبار ارز دیجیتال

Polygon Labs با Unstoppable Domains برای راه اندازی دامنه های سطح بالا همکاری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران اکوسیستم Polygon اکنون می توانند دامنه های Web3 .polygon را از طریق مشارکت جدید با Unstoppable Domains ایجاد کنند.

Polygon با Unstoppable Domains همکاری کرده است تا ویژگی ایجاد نام دامنه Web3 .polygon را راه اندازی کند. این پیشنهاد به کاربران اجازه می دهد تا وارد برنامه های Web3 شوند و از آدرس های کیف پول قابل خواندن توسط انسان برای ایجاد وب سایت های غیرمتمرکز استفاده کنند.

این سرویس برای 180 میلیون کاربر و 40000 سرویس در سراسر اکوسیستم بلاک چین Polygon در دسترس خواهد بود. Unstoppable Domains از Polygon برای ایجاد دامنه های غیرمتمرکز بدون هزینه گاز استفاده می کند. تا به امروز بیش از 2.7 میلیون دامنه در بلاک چین Polygon ثبت شده است.

کاربران می توانند از دامنه .polygon برای ایجاد هویت های دیجیتالی سازگار با 750 برنامه کاربردی، بازی و پلتفرم متاورس استفاده کنند. از این ها می توان برای ورود به برنامه های وب، مانند آدرس های کیف پول ارزهای دیجیتال یا وب سایت های غیرمتمرکز استفاده کرد.

موارد مرتبط: وضعیت بازی: خدمات دامنه غیرمتمرکز منعکس کننده پیشرفت صنعت است

با استفاده از دامنه های غیرقابل توقف، کاربران همچنین می توانند پروفایل هایی ایجاد کنند که می توانند به کانال های رسانه های اجتماعی متصل شوند و به عنوان یک هویت دیجیتال در سراسر پلت فرم و شبکه های Web3 عمل کنند.

بیانیه Sanket Shah، معاون توسعه کسب و کار در Polygon Labs، بر اهمیت آزادسازی هویت های دیجیتال متعلق به کاربران توسط کاربران Polygon تأکید می کند.

دامنه‌های وب 3 هویت دیجیتالی را ارائه می‌دهند که کاملاً متعلق به جامعه ما است، بنابراین می‌توانید بدون افشای اطلاعات شخصی خود وارد dapp‌ها شوید و بدون آدرس کیف پول طولانی، ارزهای دیجیتال را معامله کنید.

Unstoppable Domains همچنین از 16 مارس دسترسی به بازی‌های .polygon و دامنه‌های اعداد ممتاز را فراهم می‌کند.

خدمات دامنه غیرمتمرکز مانند Unstoppable Domains و Ethereum Name Service (ENS) محبوبیت خود را در سال گذشته افزایش داده است که منجر به افزایش قابل توجه دامنه های ثبت شده شده است.

صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Coinbase با Unstoppable Domains همکاری کرد تا در آگوست 2020 به جای آدرس رمزنگاری، پرداخت از طریق دامنه دامنه ارائه دهد. سپس Coinbase در سپتامبر 2022 با ENS همکاری کرد تا نام های کاربری رایگان “name.cb.id” را برای جایگزینی کاراکترهای الفبایی عددی در اختیار کاربران قرار دهد. آدرس کیف پول قابل خواندن توسط انسان.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا