اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت Polygon Labs: اتریوم (ETH) ممکن است ارزش خود را در برابر L3 از دست بدهد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نوآوران اتریوم (ETH) که به عنوان یکی از همه کاره‌ترین پروتکل‌ها در مورد تکامل شناخته می‌شوند، اکنون برای راه‌اندازی شبکه‌های بلاک چین لایه ۳ تلاش می‌کنند. مارک بویرون، مدیرعامل پلیگون لبز، در مورد روند جدید اظهار داشت: سرزنش کرد این حرکت نشان داد که L3s راهی برای مقیاس مناسب اتریوم ایجاد نمی کند.

Polygon به روند ملحق نخواهد شد

در پستی که توسط Marc Boiron به اشتراک گذاشته شده است، واضح است که Polygon Labs در توسعه راه حل لایه ۳ به کار خود ادامه نخواهد داد. Polygon خود یک راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ است که بر روی اتریوم ساخته شده است، اما به گفته Boiron، تلاش برای انجام این مراحل توسعه بیشتر می‌تواند باعث شود که اتریوم به طور کلی از نظر ارزش فرو بریزد.

توسعه L3 ممکن است برای پروتکل‌های L2 کاملاً بد نباشد، زیرا مدیر عامل Polygon Labs اظهار داشت که محصولات مقیاس‌پذیر جدید ارزش آنها را در L2 تقویت می‌کنند، همانطور که پروتکل‌هایی مانند Polygon به اتریوم ارزش افزوده‌اند.

Marc Boiron معتقد است که اگر روایت L3 همانطور که در حال حاضر است دنبال شود، پیشنهادات امنیتی اتریوم را محدود خواهد کرد، که در دراز مدت مثبت نخواهد بود.

بسیاری از اعضای جامعه با این موضع مخالفت کردند. برخی اشاره کردند که Polygon در حال حاضر از توسعه پروژه های L3 مانند Orbs، Lens و Bonsai پشتیبانی می کند. Boiron در دفاع از Polygon اظهار داشت که هر کسی می تواند هر چیزی را بر اساس نوآوری های Polygon بسازد، اما کار درست این است که ارزش انباشته شده را با اتریوم به اشتراک بگذارد.

نوآوری های Polygon مزاحم نیستند

Polygon پروتکل لایه ۲ پیشگام در اتریوم است و تعدادی پروتکل جدید را معرفی کرده است که از زمان آغاز به کار بازی را در صنعت تغییر داده است.

یکی از این نوآوری ها، پروتکل Polygon zkEVM است که امیدوار است پایه محکم تری در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) فراهم کند.

Polygon همچنین دارای موتور Polygon CDK است، ابزاری که کلیدهای دیگر مانند StableNet Lumoz را تامین می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا