اخبار ارز دیجیتال

Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon صندوق ۵۰ میلیون دلاری Web3 را راه اندازی کرد

Symbolic Capital تبدیل به جدیدترین شرکت سرمایه گذاری شده است که بر روی Web3، Gaming و NFT متمرکز شده است.

Sandeep Nailwal، کارآفرین ارزهای دیجیتال و بنیانگذار Polygon، ۵۰ میلیون دلار برای یک صندوق راه اندازی جدید اختصاص داده شده به شرکت های Web3 جمع آوری کرده است.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که شرکت خطرپذیر Nailwal، Symbolic Capital، توسط پروتکل‌های ارزهای دیجیتال، صرافی‌ها، شرکت‌های حسابرسی متمرکز بر رمزنگاری و سایر سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر پشتیبانی می‌شود. صندوق Symbolic قبلاً در سه استارتاپ بازی متمرکز بر بلاک چین سرمایه گذاری کرده است: BlinkMoon، Planet Mojo و Community Gaming. بودجه اولیه دریافت شده توسط این استارت آپ ها فاش نشده است.

شاید در یک نگاه جدید به سرمایه گذاری خطرپذیر، نایلوال گفت که شرکت او بر حمایت از بنیانگذاران پروژه در بازارهای نوظهور متمرکز است. او گفت: «زمانی که Polygon را در هند راه‌اندازی کردیم، برای برقراری ارتباط با VCهایی که به چشم‌انداز و توانایی‌های ما به‌عنوان بنیان‌گذار اعتقاد داشتند، تلاش کردیم.

Nailwal در سال ۲۰۱۷ Polygon را در هند تأسیس کرد و دو سال بعد به دبی نقل مکان کرد. نایلوال در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که کشور خود را به دلیل عدم شفافیت در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال ترک کرده است.

مربوط: جمع بندی VC: ریل های پرداخت شبکه لایتنینگ، پلتفرم معاملاتی دیفای، شرکت امنیتی بلاک چین میلیون ها نفر را جمع آوری می کند

مانند سایر VC های متمرکز بر رمزنگاری، Symbolic Capital بر پروژه Web3 یا راه حل هایی که اینترنت غیرمتمرکز را به جلو می برد، تمرکز دارد. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، در اوایل ماه جاری دو صندوق متمرکز بر وب ۳ اعلام شد. CoinFund یک سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری راه اندازی کرد و Shima Capital با تعهد ۲۰۰ میلیون دلاری شروع به کار کرد.

بر اساس تحقیقات کوین تلگراف، پروژه های Web3 اکثر سرمایه گذاری های مخاطره آمیز کریپتو در سه ماهه دوم را به خود اختصاص داده اند و ۴۲ درصد از معاملات فردی را تشکیل می دهند. صندوق‌های مخاطره‌پذیر از آوریل تا ژوئن ۱۴.۶۷ میلیارد دلار در استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا