🚨 اخبار ارز دیجیتال

گاوین وود، بنیانگذار Polkadot از سمت مدیرعاملی Parity کناره گیری می کند

وود سهامدار عمده شرکت باقی خواهد ماند و عنوان معمار ارشد را به عهده خواهد گرفت. تمرکز او به ترویج توسعه و پذیرش فناوری های Web3 تغییر می کند.

گاوین وود، بنیانگذار Polkadot از سمت مدیرعاملی شرکت زیرساخت بلاک چین Parity Technologies کناره گیری می کند. Parity توسعه دهنده اکوسیستم Polkadot است.

در بیانیه ای که در ۲۱ اکتبر منتشر شد، وود به اشتراک گذاشت که هرگز نقش مدیر عامل را نمی خواست. اگرچه او می توانست برای مدتی به عنوان یک نفر عمل کند، اما موقعیتی برای او نبود که «خوشبختی ابدی» را بیابد.

وود می گوید: من یک متفکر، کدنویس، طراح و معمار هستم. مانند بسیاری از چنین افرادی، من بهترین کار را به صورت ناهمزمان انجام می دهم. ‘ او اضافه کرد:

“مدیرعامل خوب باید به طور مداوم در دسترس دیگران باشند. آنها باید از نمایندگی شرکت در داخل و خارج از شرکت لذت ببرند. با این همه، شما لازم نیست نگران اتلاف وقت زیادی در جلسات یا تلفن باشید.”

وود در بیانیه ای اعلام کرد که بیورن واگنر، یکی از بنیانگذاران Parity، مدیرعامل جدید خواهد بود. وود همچنین اعلام کرد که سهامدار عمده شرکت باقی خواهد ماند و عنوان معمار ارشد را به عهده خواهد گرفت.

در نقش جدید خود، وود گفت که به “ارتباط بیشتر Polkadot و Web3 برای بخش بزرگی از جمعیت کمک خواهد کرد.” او این ابتکار را با کمک به جامعه طراحی و ساختن مفاهیم اولیه اجتماعی ادغام شده در چندین زنجیره آغاز می کند که معتقد است برای یک پلتفرم Web3 واقعی ضروری هستند.

مربوط: فعالیت توسعه Polkadot به بالاترین حد خود رسیده است

Parity در ابتدا به عنوان EthCore در اواخر سال ۲۰۱۵ توسط Wood، Aeron Buchanan، TJ Saw، Ken Kappler و Jutta Steiner تأسیس شد و Björn Wagner به عنوان یکی از بنیانگذاران یک سال بعد به گروه پیوست. اکوسیستم پولکادوت از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۲۰ رشد قابل توجهی داشته است و بسیاری از ناظران صنعت آن را به عنوان یک رقیب بالقوه قرارداد هوشمند برای اتریوم می دانند.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا