اخبار ارز دیجیتال

شاکیان برای حذف دیو پورتنوی از دعوای Safemoon اقدام می کنند

دیو پورتنوی، بنیانگذار Barstool Sports تاکید کرد که قبل از سرمایه گذاری به مردم گفته است که این پروژه می تواند یک کلاهبرداری باشد.

سرمایه گذاران SafeMoon، بنیانگذار Barstool Sports، Dave Portnoy را پس از درخواست اخراج از شکایت علیه خود به اتهام تبلیغ توکن های SafeMoon آزاد کردند.

8 آگوست، مشاهیر اینترنتی زمزمه کرد سرمایه گذاران به خاطر «شیلینگ سافمون» از او شکایت می کنند. پورتنوی مدعی شد که هیچ غرامتی از این پروژه دریافت نکرده است و گفت که پس از سرمایه گذاری در توکن، پول زیادی از دست داده است.اونم همینطور برجسته او قبل از سرمایه گذاری به مردم گفت که این پروژه می تواند کلاهبرداری باشد و از مخاطبان پرسید که آیا باید از شاکیان به دلیل اتلاف وقت شکایت کنند.

یک ماه بعد، اسناد دادگاه به دست آمده توسط وب سایت اطلاعات حقوقی Justia نشان داد که کسانی که شکایت علیه پورتنوی را ارائه کرده اند، اخطارهای فسخ را ارسال کرده اند. این به دنبال گزارش‌های قبلی است که در آن پورتنوی اعلام کرده بود که هیچ ارتباطی با پروژه SafeMoon ندارد.

جدای از سرمایه گذاران SafeMoon، این سلبریتی ماه گذشته به دلیل ادعای “تعریف نادرست” از SafeMoon تحت فشار قرار گرفت زیرا او از گم شدن توکن در برنامه خود نام برد و شرکت را “تصور بد” ایجاد کرد. این شکایت همچنین نشان داد که پروژه از فرد مشهور خواسته است تا دارایی خود را به نسخه 2 به روز کند.

مربوط: ردیاب جدید Crypto Suit Suit 300 مورد از SafeMoon تا Pepe the Frog را برجسته می کند

در سال 2020، پورتنوی با خروج از بیت کوین (BTC) پس از از دست دادن 25000 دلار خبرساز شد. یک ماه بعد، تریدر اشاره کرد که دوباره به بیت کوین بازگشته است و ادعا می کند که “قلب رمزنگاری است” و جامعه رمزنگاری یک گروه سرگرم کننده از مردم است.

در همین حال، شکایت SafeMoon در ماه فوریه تعدادی از افراد مشهور و افراد تأثیرگذار را به دلیل ارتباط ادعایی با طرح‌های پمپ و تخلیه مربوط به SafeMoon هدف قرار داد. این طرح شامل یوتیوبران جیک پل و بن فیلیپس، نوازندگان نیک کارتر، سولجا بوی و لیل یاکتی بود.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا