🚨 اخبار ارز دیجیتال

Pixelverse تور ویژه را با امنیت ۵.۵ میلیون دلاری تکمیل می کند

فهرست

  • Pixelverse با حمایت Delphi Ventures و Mechanism Cap 5.5 میلیون دلار سرمایه خصوصی جذب می کند.
  • Pixelverse به پنج میلیون کاربر فعال روزانه می رسد

قبل از پایان دور، اکوسیستم بازی Pixelverse موفق شد در اولین ماه فعالیت شبکه اصلی خود به بیش از ۱۵ میلیون کاربر دست یابد. بودجه جدید برای تسریع پذیرش، عملکرد و آگاهی عمومی از بازی های Web3 استفاده خواهد شد.

Pixelverse با حمایت Delphi Ventures و Mechanism Cap 5.5 میلیون دلار سرمایه خصوصی جذب می کند.

طبق بیانیه رسمی که تیمش به اشتراک گذاشته است، Pixelverse، یک استودیوی سرگرمی و اکوسیستم بازی پیشرفته، دور تأمین مالی را به رهبری صندوق‌های VC ردیف ۱ و سرمایه‌گذاران پیشرو بسته است.

مجموع راند ۵.۵ میلیون دلار از سنگین وزن های معتبر VC بود. دلفی Ventures، Merit Circle و Mechanism Capital دور را همراهی کردند، در حالی که Bitscale Capital، Ghaf Capital، Big Brain Holdings، LiquidX و Foresight Ventures نیز از Pixelverse در تلاش‌های خود برای جذب سرمایه حمایت کردند.

علاوه بر این، این دور به مشارکت چندین سرمایه‌گذار فرشته برتر، از جمله The Sandbox (SAND)، لوکا نتز، Dingaling، DCF GOD، Grail و James Kwon اشاره کرد.

کوری لئون، مدیر ارشد اجرایی Pixelverse و عضو سابق تیم Binance Listing، از فرصت‌هایی که بودجه جدید برای پروژه و جامعه خود باز می‌کند هیجان‌زده است:

در زمان حضورم در بایننس، هرگز شرکتی با چنین معیارهای پذیرش قوی در مدت زمان کوتاهی ندیده بودم. Pixelverse یک تغییر دهنده واقعی بازی در پذیرش وب ۳ است و دیدن نه تنها رشد پایگاه کاربران ما، بلکه همچنین ارتباطات و تعاملات عمیقی که در جامعه شکل گرفته است، باورنکردنی است. تکمیل این دور به ما این امکان را می دهد که استراتژی پذیرش خود را گسترش دهیم و همچنان به سفر خود برای تبدیل شدن به یک مرکز بازی و سرگرمی پیشرو نه تنها در فضای Web3، بلکه در سطح جهانی تبدیل شویم.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، Pixelverse در آوریل ۲۰۲۴ با Mon Protocol همکاری کرد تا تجربه بازی در Web3 را بهبود بخشد.

Pixelverse به پنج میلیون کاربر فعال روزانه می رسد

تکمیل موفقیت آمیز یک دور سرمایه گذاری در زمانی اتفاق می افتد که Pixelverse رشد رکوردی را تجربه می کند. مرورگر سایبرپانک مبتنی بر کوئست و بازی های تلگرام اکنون بیش از ۱۵ میلیون کاربر ثبت نام شده و بیش از پنج میلیون کاربر فعال روزانه دارند.

Pixelverse به عنوان یک پیشگام در چشم انداز بازی Web3 ظهور کرد و به سرعت به جریان اصلی رسید. Pixelverse که آماده است اولین پلتفرمی باشد که ۱۰۰ میلیون بازیکن Web2 را به اکوسیستم وسیع Web3 منتقل می کند، مفهوم پذیرش انبوه را از یک الگوی رفتاری ساده به یک واقعیت ملموس تبدیل می کند.

علاوه بر این، طرح‌های بازی‌سازی‌شده Tap-to-Win به وضعیت «پول بازی نیست» برای محصولات Pixelverse و Web3 دست یافتند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا